Reżyser „Hana Solo” pokazał Lando Calrissiana

Sergiusz Kurczuk
19.07.2017 11:38
Reżyser „Hana Solo” pokazał Lando Calrissiana

Rob Howard postanowił ponownie uchylić rąbka tajemnicy i pokazał kolejne zdjęcie z planu filmu „Han Solo”. Na fotce widzimy Donalda Glovera, który wcielił się w młodego Lando Calrissiana.

Po odejściu duetu reżyserskiego Phil Lord i Christopher Miller, film o młodzieńczych przygodach Hana Solo przejął Rob Howard. Reżyser w końcu wziął się za siebie i zaczął umieszczać w mediach społecznościowych zdjęcia z planu zdjęciowego. Wygłodniali fani tylko na to czekali, bo do tej pory Howard zamieszczał bardzo dziwne treści promujące nadchodzącą produkcję ze świata Gwiezdnych Wojen.

Niedawno Howard wrzucił na Twittera fotkę z planu, na której widać młodego Chewbaccę (najprawdopodobniej) z żoną. Tym razem reżyser posłużył się Instagramem. Na zdjęciu widzimy, jak Howard siedzi przed monitorami, na których wyświetlany jest obraz uchwycony przez kamerę. Chociaż monitory na zdjęciu nie są pokaźnych rozmiarów, każdy fan Star Wars bez trudu rozpozna znajdującą się na nich postać. To aktor Donald Glover, który wcielił się w młodego Lando Carlissiana. Przemytnik siedzi wewnątrz swojego (jeszcze) statku Millenium Falcon.

Lando wydaje się smutny. Kto wie, może właśnie widzimy fragment sceny, w której Carlissian stracił swój frachtowiec w nieudanej partyjce sabaka z Hanem Solo? Przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Polska premiera jeszcze niezatytułowanego filmu o najsłynniejszym zawadiace Galaktyki planowana jest na 25 maja 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.