Reżyser "The Suicide Squad" potwierdził, że Harley Quinn pojawi się jeszcze w filmach DC

13.09.2022 11:19
Reżyser "The Suicide Squad" potwierdził, że Harley Quinn pojawi się jeszcze w filmach DC Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Mowa oczywiście o postaci w wersji Margot Robbie. A przynajmniej my tak zrozumieliśmy słowa Jamesa Gunna.

Harley Quinn powróci jeszcze w nowych filmach DC Comics

Harley Quinn powróci do DCEU po swoim występie w "The Suicide Squad" - a przynajmniej tak stwierdził ostatnio James Gunn.

Polecamy

James Gunn, czyli reżyser "The Suicide Squad" i "Peacemakera" dla DC Comics, a także "Strażników Galaktyki" dla Marvela, lubi sobie popisać z fanami na Twitterze. Niedawno twórca odpisał jednemu z widzów na temat przyszłości Harley Quinn w filmach DC i chociaż nie zdradził, cóż, żadnych szczegółów, to przynajmniej potwierdził, że postać powróci na wielkich ekranach.

Spodziewamy się również, że Gunn (i właściwie fan również) miał na myśli postać w wersji Margot Robbie, którą widzieliśmy już w roli Harley Quinn kilkukrotnie - ostatnio we wspomnianym "The Suicide Squad".  

Wszystko natomiast zaczęło się od tego, że Harley Quinn niedawno obchodziła swoje 30. urodziny - tyle bowiem czasu minęło już od jej debiutu w "Batman: The Animated Series". Gunn napisał na Twitterze, że jest bardzo szczęśliwy, iż może teraz pisać świetne historie z nią w roli głównej. Chwilę potem fan zapytał się go, czy Harley pojawi się jeszcze w filmach DC, na co reżyser odpowiedział po prostu: "Tak".

Polecamy

Wiemy na pewno, że niedługo na ekranach zobaczymy nową wersję Harley Quinn - w nią wcieli się tym razem Lady Gaga, która znajdzie swoją drugą połówkę w postaci Arthura Flecka (Joaquin Phoenix) w nadchodzącym "Jokerze: Folie a Deux".

Nie wiemy więc, czy James Gunn nawiązywał do tego faktu, czy też może planuje swój film/serial z Margot Robbie w roli Harley Quinn. Pewne jest, że reżyser pracuje już nad drugim sezonem "Peacemakera" z Johnem Ceną w roli głównej. Gunn ma również w zanadrzu inne projekty dla DC Comics - jednym z nich może być "The Suicide Squad 2", w którym Harley niewątpliwie by powróciła. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.