Rian Johnson jest otwarty na powrót Jar Jara w filmach z serii „Gwiezdne Wojny”

Kamil Kacperski
07.12.2017 13:08
Rian Johnson jest otwarty na powrót Jar Jara w filmach z serii „Gwiezdne Wojny” Fot. kadr z wideo

Po ogłoszeniu przez Disneya nowej, niezwiązanej z główną sagą, trylogii „Gwiezdnych Wojen” fani od razu zaczęli dyskutować na temat tego, o czym owa seria mogła by opowiadać i jakie postaci mogą się w niej pojawić. Reżyser produkcji potwierdził również, że jest otwarty na powrót postaci znanych z poprzednich części.

Rian Johnson skończył pracę nad nową częścią sagi, ale reżyser nie rozstanie się z serią na długo. Kilka tygodni temu Disney ogłosił, że tworzy nową trylogię, a jej kreacją zajmie się właśnie Johnson. Nie znamy jeszcze żadnych konkretnych szczegółów produkcji, ale sam reżyser potwierdził, że jego filmy nie będą związane z sagą o Skywalkerach.

Jednak jak się teraz okazuje, nie jest to do końca prawda - Johnson jest otwarty na powrót postaci, które zdążyliśmy już poznać na przestrzeni kilkudziesięciu lat historii Gwiezdnych Wojen. Wśród tych bohaterów znalazł się Jar Jar Binks:

Dopiero zaczynam o tym myśleć, więc kto wie co się wydarzy. Chcę, żeby cały projekt był szeroko otwarty na wszystkie możliwości i pomysły. To jest teraz najbardziej ekscytujące w tym wszystkim - to, że mam możliwość opowiedzenia jednej historii na przestrzeni trzech filmów, mając tylko niebo jako limit. Możemy zrobić wszystko. Możliwości są ogromne.

Pewnie, że chciałbym żeby Jar Jar powrócił! Zobaczymy jak to wyjdzie (śmiech). A tak serio, gdyby zrobić ten film w stylu „Zapaśnika” z Micky'm Rourkiem, którego zastąpił by JJ Binks? Nagrany cały w czerni i bieli.

Jeżeli Johnson chce, żeby jego filmy były dobrze przyjęte przez krytyków i przede wszystkim przez fanów, to raczej nie zrealizuje tego pomysłu. Chociaż kto wie, może teoria, że Jar Jar jest Sithem w końcu zostanie potwierdzona w oficjalnym kanonie? 

Potwierdzona jest za to data premiery nowej części „Gwiezdnych Wojen”, któraodbędzie się 14 grudnia 2017 roku. Macie już swoje bilety?

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.