Rob Zombie oficjalnie stworzy film o Potwornickich. Czy będzie to produkcja dla dorosłych?

08.06.2021 11:25
Rob Zombie oficjalnie stworzy film o Potwornickich. Czy będzie to produkcja dla dorosłych? Fot. AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

Wokalista ma oficjalnie wyreżyserować nową wersję przygód rodziny Potwornickich, czyli największych rywali Addamsów. Zombie oficjalnie potwierdził informację na swoim Instagramie.

Rob Zombie stworzy film o rodzinie Potwornickich

Rob Zombie ma przygotować filmową adaptację przygód serialowej rodziny Potwornickich. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że produkcja miałaby zadebiutować na platformie streamingowej Peacock od NBCUniversal, a także trafić tego samego dnia do kin za sprawą wytwórni Universal Pictures.

Polecamy

Artysta poinformował, że plotki były jak najbardziej prawdziwe, a także podzielił się logotypem nadchodzącego filmu "The Munsters":

Główne role w produkcji zagrają Sheri Moon Zombie (prywatnie żona artysty) i Jeff Daniel Philips, którzy wcielą się kolejno w Lily i Hermana Potwornickich. Szaloną rodzinkę mieliby zamykać natomiast Richard Brake, Dan Roebuck, Jorge Garcia i Cassandra Peterson. Rob Zombie nie tylko wyreżyseruje film, ale również napisał już scenariusz.

Polecamy

Jak zauważa Consequence of Sound, Rob Zombie wielokrotnie publicznie wyznawał, że kocha oryginalny serial z lat 60. Definitywnie rozumie też gotycko-potworną stylistykę Potwornickich, więc wydaje się być idealnym kandydatem do przygotowania potencjalnej adaptacji.

Zagadką jest natomiast to, jak poradzi sobie z ograniczeniami jeśli chodzi o treść filmu - w końcu spodziewamy się raczej, że produkcja o rodzinie Potwornickich będzie reprezentantem kina familijnego, do którego poprzednim dziełom Zombie jest raczej daleko. 

Na razie nie zdradzono daty premiery, ale biorąc pod uwagę, że zdjęcia rozpoczną się niebawem niewykluczone, iż nowi "The Munsters" zadebiutują jeszcze w roku 2022. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.