Rob Zombie stworzy nową wersję "Rodziny Potwornickich". Kiedy premiera filmu?

11.03.2021 12:57
Rodzina Potwornickich - Fred Gwynne; Yvonne De Carlo - kadr z serialu Fot. AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

"Rodzina Potwornickich" to kultowy serial komediowy z elementami horroru. Rob Zombie zajmie się stworzeniem filmu na jego podstawie.

Niebawem powróci tytuł, który może się spodobać jednakowo fanom komedii familijnej oraz horroru. Mowa o nowej "Rodzinie Potwornickich", za którą odpowie Rob Zombie. Tym razem przygody rodziny przyjaznych potworów zobaczymy w wersji filmowej.

"Rodzina Potwornickich" - Rob Zombie stworzy remake serialu

Makabra i humor od zawsze idą ze sobą w parze. Prawdopodobnie z tego powodu wraz z narodzinami najsłynniejszych sitcomów w amerykańskiej telewizji pojawiły się równocześnie dwa seriale familijne, w których głównymi bohaterami były postacie inspirowane potworami znanymi z kina grozy. Jednym z nich była oczywiście "Rodzina Addamsów".

Polecamy

Drugim serialem był "The Munsters" w Polsce znany również jako "Rodzina Potwornickich". Oryginalna produkcja emitowana w stacji NBC od września 1964 do maja 1966 roku w ciągu kolejnych lat doczekała się filmowych i serialowych sequeli oraz rebootów. Jak podaje Murphy’s Multiverse, studio Universal wybrało Roba Zombie, by stworzył kinowy film na podstawie słynnego sitcomu o potworach.

Polecamy

Zdjęcia do filmu mają ruszyć na początku maja 2021 roku w Budapeszcie. W jednej z głównych ról - Lily Munster ma wystąpić żona reżysera Sheri Moon Zombie. W jej filmowego męża Hermana wcieli się natomiast Jeff Daniel Phillips znany z takich produkcji jak "The Lords of Salem" i "3 from Hell", za które również odpowiadał Zombie. W obsadzie zobaczymy również Daniela Roebucka, Richarda Brake'a oraz gwiazdora serialu "Lost" Jorge Garcię i znaną z tytułowej roli w filmie "Elvira, władczyni ciemności" Cassandrę Peterson. Zapowiada się więc ciekawa produkcja, w której nie zabraknie nawiązań do różnego rodzaju horrorów z elementami komedii.

Polecamy

Na razie nie zdradzono daty premiery, ale biorąc pod uwagę, że zdjęcia rozpoczną się niebawem niewykluczone, iż nowi "The Munsters" zadebiutują jeszcze w roku 2022.

Polecamy

"Rodzina Potwornickich" - o czym był serial?

W oryginale z lat 60. w rolach głównych wystąpili Fred Gwynne, Yvonne De Carlo, Al Lewis, Butch Patrick, Pat Priest oraz Beverly Owen. Widzowie śledzili losy potworów, które starały się odnaleźć w amerykańskim społeczeństwie. Produkcja, chociaż emitowano ją krótko, jest uznawana za serial kultowy. Polscy widzowie mogą kojarzyć Hermana, Lilly, Dziadka, Eddiego i Marilyn ze stworzonego na przełomie lat 80. i 90. sequela pod oryginalnym tytułem "The Munsters Today", który był emitowany jako "Rodzina Potwornickich" na nieistniejącym już  kanale RTL7.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.