Rob Zombie wyreżyseruje film o rodzince Potwornickich. Jedną z ról zagra jego żona

20.04.2021 15:41
Rob Zombie wyreżyseruje film o rodzince Potwornickich. Jedną z ról zagra jego żona Fot. AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

Czyżby Rob Zombie miał pierwszy raz w karierze zrobić film familijny? Wokalista ma podobno wyreżyserować nową wersję przygód rodziny Potwornickich, czyli największych rywali Addamsów. 

Rob Zombie stworzy film o rodzinie Potwornickich? Artysta ma mieć już nawet obsadę

Według kilku w miarę wiarygodnych źródeł, Rob Zombie ma przygotować filmową adaptację przygód serialowej rodziny Potwornickich. Produkcja miałaby zadebiutować na platformie streamingowej Peacock od NBCUniversal, a także trafić tego samego dnia do kin za sprawą wytwórni Universal Pictures.

Polecamy

Tak jak wspominaliśmy na początku tekstu, nie są to stuprocentowo potwierdzone informacje. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się na łamach Murphy's Multiverse w marcu 2021 roku. Teraz te same wieści podało jeszcze Bloody Disgusting, które dodało jeszcze kilka kolejnych rewelacji związanych z obsadą potencjalnego filmu o Potwornickich.

Jeśli wierzyć BD, główne role w produkcji zagrają Sheri Moon Zombie (prywatnie żona artysty) i Jeff Daniel Philips, którzy wcielą się kolejno w Lily i Hermana Potwornickich. Szaloną rodzinkę mieliby zamykać natomiast Richard Brake, Dan Roebuck, Jorge Garcia i Elvira (Cassandra Peterson). Rob Zombie nie tylko wyreżyseruje film, ale również napisał już scenariusz.

Polecamy

Jak zauważa Consequence of Sound, Rob Zombie wielokrotnie publicznie wyznawał, że kocha oryginalny serial z lat 60. Definitywnie rozumie też gotycko-potworną stylistykę Potwornickich, więc wydaje się być idealnym kandydatem do przygotowania potencjalnej adaptacji.

Zagadką jest natomiast to, jak poradzi sobie z ograniczeniami jeśli chodzi o treść filmu - w końcu spodziewamy się raczej, że produkcja o rodzinie Potwornickich będzie reprezentantem kina familijnego, do którego poprzednim dziełom Zombie jest raczej daleko. 

Filmografię Roba Zombie zamyka wydany w 2019 roku film "3 From Hell", który był jednocześnie zakończeniem trylogii Firefly, na którą składały się produkcje "Dom tysiąca trupów" i "Bękarty diabła". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.