Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci w pierwszym zwiastunie "Irlandczyka" Martina Scorsese

01.08.2019 09:25
kadr z filmu Irlandczyk|undefined Fot. kadr z filmu Irlandczyk

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu Martina Scorsese pod tytułem "Irlandczyk". W rolach głównych wystąpili Robert De Niro Al Pacino i Joe Pesci.

Już niedługo zobaczymy najnowszy film Martina Scorsese. Do sieci trafił pierwszy zwiastun długo wyczekiwanego "Irlandczyka". Gangsterska produkcja ma iście gwiazdorską obsadę. W filmie zobaczymy między innymi Roberta De Niro, Ala Pacino i Joe'ego Pesci. Jak prezentuje się zapowiedź?

"Irlandczyk" - zwiastun nowego filmu Martina Scorsese

Pod koniec lipca 2019 roku Netflix zaprezentował pierwsze kadry z nadchodzącej produkcji. Kilka dni później fani filmów o mafii mają okazję obejrzeć pierwsze fragmenty, zaprezentowane w zwiastunie "Irlandczyka". Tytuł opowie historię o przestępczości zorganizowanej w USA, która rozpocznie się w okresie powojennym i będzie ciągnąć się przez kolejne dekady. Całość zostanie przedstawiona z perspektywy weterana II wojny światowej Franka Sheerana (Robert DeNiro) - szemranego przedsiębiorcy i zabójcy, pracujący dla najbardziej zniesławionych osobistości XX wieku. Głównym wątkiem będzie kryminalna zagadka zniknięcia Jimmy’ego Hoffy (Al Pacino) - słynnego przywódcy związków zawodowych. "Irlandczyk" pokaże widzom brutalne kulisy przestępczego świata, walkę o władzę oraz powiązania gangsterów z politykami.

Zwiastun powinien zadowolić zarówno miłośników dzieł Scorsese, jak i fanów kina opowiadającego o mafii. W rolach głównych w "Irlandczyku" wystąpili gwiazdorzy takich filmów jak "Chłopcy z ferajny" czy "Kasyno" - Robert DeNiro, Al Pacino i Joe Pesci. To właśnie oni głównie pojawiają się w pierwszym zwiastunie nadchodzącej produkcji. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Bobby'ego Cannavale, Harveya Keitela, Raya Romano i Jesse'ego Plemona.

Przeczytaj także

"Irlandczyk" - kiedy premiera?

Scenariusz filmu napisany przez Stevena Zailliana został oparty na książce "I Heard You Paint Houses" autorstwa Charlesa Brandta. Światowa premiera "Irlandczyka" odbędzie się podczas New York Film Festival - 27 sierpnia 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja trafi do kin oraz do bazy Netfliksa i w jaki sposób będzie dystrybuowana w Polsce.

Zobacz też: Martin Scorsese na audiencji u papieża

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.