Robert De Niro został pozwany przez pracownicę, którą pozwał. Kobieta żąda ogromnej sumy pieniędzy

04.10.2019 12:08
Robert De Niro pozwany|undefined Fot. . Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. W sierpniu 2019 roku aktor pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów. Teraz kobieta pozywa De Niro. 

Chase Robinson, była pracownica firmy producenckiej słynnego aktora, Roberta De Niro, została pozwana przez aktora na milionową kwotę. Zarzucano jej, że w ciągu 4 dni obejrzała ok. 55 odcinków "Przyjaciół", kobieta miała również wydawać ogromne ilości firmowych pieniędzy na hotele, podróże i posiłki w ekskluzywnych restauracjach. Teraz jednak sprawy nieco się skomplikowały. Była pracownica postanowiła pozwać aktora. 

Robert De Niro został pozwany przez pracownicę, którą pozwał. Kobieta żąda ogromnej sumy pieniędzy

Czy oskarżenia mogą zaszkodzić słynnemu aktorowi? Podobno Robert De Niro używał seksistowskiego języka, nazywał pracownice "c*pami" i "s*kami", a samą Robinson określał jako "biurowa żona". Zdaniem kobiety aktor nie akceptował faktu, że kobiety powinny być traktowane na równi z mężczyznami. Ponadto pracownica miała dostawać niższe wynagrodzenie niż jej koledzy. 

Przeczytaj także

Jak podaje Onet.pl, De Niro próbował żartować i opowiadał Robinson o tym, jak zdobył receptę na Viagrę i prosił ją, żeby wyobraziła go sobie na toalecie. Według powódki (i pozwanej), aktor specjalnie złożył pozew wcześniej, bo chciał ją ubiec. 

Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że sprawy nabrały ciekawego obrotu. Robert De Niro jest w trakcie promocji filmu, w którym zagrał. Mowa o "Irlandczyku". Najnowszy film Martina Scorsese ujrzy światło dzienne 27 listopada 2019 roku i będzie dostępny na Netfliksie. Inną produkcją, w której wystąpił aktor, jest "Joker". Produkcja będzie miała swoją premierę już 4 października 2019 roku. Chodzą plotki, że oba filmy mogą stanąć w walce po Oscara. 

Zobacz także: TOP 17: Najlepsze filmy, w których zagrał Robert De Niro

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.