Robert Downey Jr. świętował 2. urodziny "Avengers: Endgame" pokazaniem usuniętej sceny

28.04.2021 10:47
Robert Downey Jr. świętował 2. urodziny "Avengers: Endgame" pokazaniem usuniętej sceny Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures/Moviestore/Shutterstock/Rex Features/East News

Robert Downey Jr. świętował 2. urodziny filmu "Avengers: Endgame". Aktor podzielił się w mediach społecznościowych usuniętą sceną z popularnej produkcji.

Avengers: Endgame - Robert Downey Jr. pokazał usuniętą scenę

Niedawno drugie urodziny obchodził film "Avengers: Endgame", więc obsada i ekipa filmowa chętnie dzieliła się wspomnieniami z tworzenia produkcji. Jedną z najlepszych ciekawostek pokazał Robert Downey Jr, który podzielił się kolejną usuniętą sceną z filmu. Ta miała być przemiłym, ale jednocześnie smutnym spotkaniem Tony'ego Starka z dorosłą wersją jego córki, Morgan (w tej roli Katherine Langford).

Polecamy

Niestety twórcy stwierdzili, że scena była zbyt skomplikowana dla wielu członków widowni testowych. W filmiku od RDJ-a widzimy, że Tony po pstryknięciu przenosi się (podobnie jak Thanos w "Infinity War") do "stacji przejściowej". Początkowo jest bardzo zdziwiony całą sytuacją, aż w końcu zauważa stojącą dalej Morgan. Poniżej możecie ją zobaczyć: 

Polecamy

Bracia Russo, czyli reżyserowie "Avengers: Endgame" stwierdzili, że Tony potrzebował pożegnania z córką, która dała mu "rozgrzeszenie" i pozwoliła na to, by odszedł. Wszystkim ten pomysł się podobał, jednak po reakcjach widowni stwierdzili, że wprowadzało to zbyt dużo zamieszania do ogromnego już filmu, dlatego postanowili z niej zrezygnować.

Wszyscy wypowiadali się w samych superlatywach na temat Kathrine Langford, a poniżej możecie zobaczyć usuniętą scenę rozmowy Tony'ego z Morgan, którą twórcy pokazali kilka miesięcy po premierze filmu:

"Avengers: Endgame" zakończyło tzw. Infinity Saga w Marvel Cinematic Universe. W produkcji są już jednak kolejne filmy o superherosach, a najbliższym z nich jest wielokrotnie przekładana "Czarna Wdowa", która ma zadebiutować w lipcu 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.