Robert Downey Jr wpadł na koncert The Rolling Stones, by opowiedzieć o projekcie z NASA

23.08.2019 10:28
Robert Downey Jr wpadł na koncert The Rolling Stones, by opowiedzieć o projekcie z NASA Fot. kadr z wideo "Robert Downey Jr. Announces NASA's 'Rolling Stones Rock'"/youtube.com

Robert Downey Jr skończył prace nad epickimi kosmicznymi filmami z Marvel Cinematic Universe, ale nie oznacza to, że nie weźmie udziału w innych "kosmicznych" projektach.

W czwartek 22 sierpnia 2019 roku Robert Downey Jr podzielił się na Twitterze zagadką, w której udział miał brać zespół The Rolling Stones, NASA, lokal Rose Bowl oraz planeta Mars. Fani głowili się i zastanawiali, o co aktorowi tak naprawdę chodzi. Jak się okazuje, rozwiązanie konkursu nadeszło w trakcie koncertu The Rolling Stones we wspomnianym Rose Bowl. Aktor pojawił się bowiem na scenie podczas występu legend. 

Robert Downey Jr przerwał koncert The Rolling Stones

Downey pojawił się w Los Angeles, aby przekazać bardzo ciekawą informację - jeden z głazów odnalezionych na Marsie został nazwany na cześć zespołu i oficjalnie nazywa się "The Rolling Stones Rock". Był to definitywnie interesujący i nietypowy sposób na ogłoszenie tej informacji:

Przeczytaj także

Głaz Rolling Stonesów osunął się w listopadzie 2018 roku o około 90 centymetrów, co spowodowało, że NASA od razu wiedziała, co zrobić z kamieniem. Więcej na temat całego projektu możecie przeczytać na stronie amerykańskiej agencji kosmicznej oraz na ich Twitterze:

Na temat wspólnego projektu wypowiedział się również sam Robert Downey Jr, który w oficjalnym oświadczeniu na stronie NASA wyznał, że:

Łączenie ze sobą nauki i legendarnego zespołu rockowego to zawsze bardzo dobra sprawa...

Cóż, pozostaje tylko pogratulować The Rolling Stones tego, że doczekał się własnego głazu na Marsie! 

Zobacz także: Zespół The Rolling Stones zagrał "Harlem Shuffle" pierwszy raz od 29 lat

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.