Robert Downey Jr. zapytał fanów, który gwiazdor "Avengers" wygląda najlepiej z wąsami?

Sergiusz Kurczuk
21.03.2019 13:03
Robert Downey Jr. (Iron Man)|undefined Fot. kadr z filmu Iron Man

Aktor znany z roli Tony'ego Starka postanowił spytać swoich fanów, czyj wąs prezentuje się lepiej - jego, Chrisa Evansa czy Marka Ruffalo. Jak brzmi odpowiedź?

Wąsy to element męskiej urody, który miał w swojej historii wzloty i upadki. Od oznaki męskości i elegancji, przez symbol totalitaryzmu, atrybut typowego Janusza do nowej hipsterskiej mody. Chociaż zdanie na temat wąsów jest w społeczeństwie podzielone, w popkulturze nie brakuje wąsatych jegomościów, których zarost stał się na przestrzeni lat ich znakiem rozpoznawczym. Wystarczy przypomnieć sobie Charliego Chaplina, Stana Lee, Hulka Hogana, Toma Sellecka, Herkulesa Poirota, Rona Jeremy'ego, Burta Reynoldsa, Mario, Groucho Marxa, Franka Zappę czy Tony'ego Starka. W Iron Mana od ponad 10 lat wciela się Robert Downey Jr., który postanowił zapytać swoich fanów o jedną ważną rzecz. Który gwiazdor zasługuje na miano najlepszego wąsacza w historii MCU?

Przeczytaj także

Avengers - czyje wąsy są najlepsze?

Obecnie w kinowym świecie tworzonym przez Marvel Studios dominują mężczyźni. Wkrótce ma się to zmienić za sprawą nowej potężnej superbohaterki - Kapitan Marvel. Zanim jednak patriarchat odejdzie do lamusa, Robert Downey Jr. postanowił zadać typowo samcze pytanie - który wąs prezentuje się lepiej. Na Twitterze aktora pojawiła się grafika, przedstawiająca jego, Chrisa Evansa i Marka Ruffalo. Wargi wszystkich gwiazdorów zdobią wąsy.

OK, tym razem poważnie. Kto wygląda lepiej - Chris Evans czy Mark Ruffalo?

Okazuje się, że pozornie proste pytanie podzieliło fanów aktora. Nie trzeba było długo czekać, żeby internauci podchwycili zabawę zaproponowaną przez odtwórcę Iron Mana.

Fani aktora znaleźli wąsate zdjęcia niemal wszystkich aktorów, którzy zagrali w filmach Marvel Studios. Udało się nawet odnaleźć fotkę z wąsami Toma Hollanda. Bujnością zarostu na pewno konkurencję rozgromił Paul Rudd. Pojawiła się nawet grafika, której autor zrobił aluzję do finału "Avengers: Infinity War".

"Avengers: Endgame" - kiedy premiera?

Robert Downey Jr. niestety nie uzyskał odpowiedzi na swoje pytanie. Aktor oraz jego finezyjny wąs powrócą już niedługo w filmie "Avengers: Endgame". Produkcja trafi na ekrany kin 25 kwietnia 2019 roku. Niestety wszyscy miłośnicy brodatego Kapitana Ameryki będą rozczarowani. W najnowszej odsłonie przygód herosów Steve Rogers wróci do swojego klasycznego wizerunku.

 

>>Zobacz też: To nie CGI! Henry Cavill w końcu zgolił wąsa!<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.