Robert Pattinson ma już plan na dwa kolejne filmy o Batmanie. Co na nas czeka?

21.12.2021 12:54
Robert Pattinson ma już plan na dwa kolejne filmy o Batmanie. Co na nas czeka? Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Za kilka miesięcy w kinach pojawi się film "The Batman", w którym główną rolę zagra Robert Pattinson. Gwiazdor zdradził w niedawnym wywiadzie, że ma już plany na kolejne odsłony serii.

Robert Pattinson ma już plan na kolejne części serii

Chociaż "The Batman" jeszcze nie zadebiutował, to reżyser/scenarzysta Matt Reeves już jakiś czas temu wyjawił, że chciałby zrealizować całą trylogię o Zamaskowanym Krzyżowcu - temu mają towarzyszyć też rozmaite seriale na HBO Max (jak "Gotham PD" i "Penguin"). Wygląda na to, że zainteresowany długoterminową współpracą jest również Robert Pattinson. 

Polecamy

Gwiazdor serii niedawno porozmawiał z magazynem Empire. W trakcie dyskusji wyjawił, że "marzy o tym, by spędzić więcej czasu z Mrocznym Rycerzem", a także ma już plany na przyszłość:

Mam już w głowię mapę, która przedstawia, gdzie moim zdaniem psychologia Bruce'a podąży w dwóch kolejnych filmach.

Na temat produkcji w tym samym artykule zabrał głos również producent Dylan Clark, który zasugerował, że to ma być początek większej historii:

Jako pierwszy solowy film o Batmanie w trakcie ostatnich 10 lat, mamy nadzieję, że zbudujemy fundamenty i będziemy mogli opowiadać kolejne historie w tym świecie.

Polecamy

W filmie "The Batman" oprócz Roberta Pattinsona pojawią się m.in. Colin Farrell jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek-Zagadka, Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson, Jayme Lawson jako Bella Real, Barry Keoghan jako funkcjonariusz Stanley Merkel, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth i Jeffrey Wright jako komisarz Jim Gordon.

Film "The Batman" ma zadebiutować w kinach już 4 marca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.