Od krzyżowca do kieszonkowca, czyli nowy zwiastun filmu „Robin Hood”

Natalia Hluzow
28.09.2018 16:25
Robin Hood 2018|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Robin Hood: Początek"

Najnowszy, międzynarodowy zwiastun filmu „Robin Hood: Początek” pozwala przyjrzeć się scenom z przeszłości legendarnego złodzieja z Sherwood oraz poznać początki jego znajomości z Mały Johnem.

Choć Tarona Egertona trudno zaliczyć do największych współczesnych gwiazd kina, bardzo szybko może się to zmienić. 28-letni aktor już niebawem zapisze się bowiem w historii, grając dwie legendarne postaci. W czerwcu 2019 zobaczymy go w roli Eltona Johna, natomiast już w listopadzie 2018 zawładnie ekranem jako ten, który zabierał bogatym i rozdawał biednym. W sieci pojawił się właśnie 3. zwiastun filmu „Robin Hood: Początek”. 

„Robin Hood: Początek” – trailer #3 

Najświeższy trailer filmu o Robin Hoodzie skupia się na przeszłości bohatera oraz jego słabej kondycji psychicznej po powrocie z wyprawy krzyżowej. Pokazuje też, jak wyglądała pierwsza rozmowa Robina z Locksley z Małym Johnem, w którego wciela się Jamie Foxx. Poza tym dostarcza oczywiście mnóstwa wrażeń w postaci emocjonujących scen akcji, pełnych wybuchów, strzałów i akrobacji. Pełny międzynarodowy zwiastun produkcji „Robin Hood: Początek” prezentujemy poniżej:

„Robin Hood” – kiedy premiera?

Otto Bathurst, reżyser nowego filmu o Robin Hoodzie, który w swoim dorobku ma takie pozycje jak „Peaky Blinders” czy „Black Mirror”, postanowił pokazać zupełnie nowe oblicze ekipy z Sherwood. Zmienił nie tylko wizerunek Robina Hooda, ale także jego towarzyszy: Małego Johna, Szkarłatnego Willa i Lady Marion, w których wcielają się tym razem Jamie Foxx, Jamie Dornan i Eve Hewson. Czy uda mu się w ten sposób osiągnąć sukces na miarę Guya Ritchiego, którego świeże spojrzenie na Sherlocka Holmesa i Króla Artura zawładnęło sercami kinomanów? Przekonamy się już niebawem. 

„Robin Hood: Początek” trafi do polskich kin 29 listopada 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.