Taron Egerton jako Elton John w pierwszym zwiastunie filmu „Rocketman”

Natalia Hluzow
01.10.2018 13:01
Taron Egerton jako Elton John|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu biograficznego o Eltonie Johnie, w którym zagra go Taron Egerton. Jak gwiazda serii „Kingsman” radzi sobie z rolą legendarnego muzyka?

„To będzie szalona przejażdżka” – zapowiada opis pod pierwszym trailerem filmu „Rocketman”. Jak wypadnie całość, przekonamy się dopiero latem 2019 roku, trzeba jednak przyznać, że już sam gatunek musical fantasy zapowiada nietypową opowieść biograficzną o muzyku. Jak prezentuje się pierwszy zwiastun filmowej biografii Eltona Johna?

„Rocketman”: oficjalny zwiastun filmu

Materiał udostępniony przez Paramount Pictures to na razie krótki teaser, jednak już teraz pozwala wczuć się w klimat filmu „Rocketman”, który z pewnością nie będzie standardową biografią. W zwiastunie możemy usłyszeć też śpiewającego Tarona Egertona, który sam wykonuje piosenki Eltona Johna.

Pierwszy zwiastun produkcji pojawił się kilka dni po zaprezentowaniu fotografii Tarona Egertona ucharakteryzowanego na Eltona Johna. Choć głos aktora nie może równać się z wokalem twórcy „Circle of Life”, trzeba przyznać, że w jego kostiumach prezentuje się całkiem nieźle.

„Rocketman” – obsada i twórcy

Reżyserem „Rocketmana” jest Dexter Fletcher, który odpowiada też za reżyserię „Bohemian Rhapsody” – filmu o Freddiem Mercurym i Queen. Producentami są Elton John, David Furnish i Matthew Vaughn. Scenarius napisał Lee Hall, autor scenariusza do „Billy’ego Elliota”.

Film o Eltonie Johnie – kiedy premiera?

„Rocketman” to musicalowe fantasy o kilku dekadach z życia Eltona Johna – od czasów młodości, przez stawianie pierwszych kroków na scenie, uzależnienie od alkoholu i narkotyków, aż po osiągnięcie szczytu kariery w latach 90.

Światowa premiera filmu została zapowiedziana na 16 maja 2019 roku. Polscy widzowie będą mogli oglądać go od 28 czerwca 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.