"Rocketman": jak Taron Egerton nauczył się odtwarzać charakterystyczny styl Eltona Johna?

19.06.2019 10:54
Foto: Photo Credit: David Appleby/Everett Collection/East News|undefined Fot. Photo Credit: David Appleby/Everett Collection/East News

Trener Tarona Egertona wyjaśnił jak przebiegały przygotowania aktora do roli Eltona Johna w filmie "Rocketman".

W rozmowie z portalem Insider Michael L. Roberts, trener Tarona Egertona, wyjaśnił jak wyglądały przygotowania aktora do występu w filmie "Rocketman" oraz jak udało mu się odtworzyć charakterystyczny styl legendarnego artysty.

Jak Taron Egerton przygotowywał się do roli w filmie "Rocketman"?

Roberts dbał o przygotowanie aktora zarówno pod względem wokalnym, umiejętności gry na pianinie, jak i ogólnego odtworzenia specyficznego stylu Eltona Johna. Zgodnie z jego wypowiedzią, gdy się poznali Taron Egerton potrafił już wspaniale śpiewać, jednak pojęcia o grze na pianinie nie miał żadnego. Jednak po treningu, trwającym zaledwie dwie godziny dziennie przez sześć tygodni, aktor był w stanie odtworzyć wyrazisty i żywiołowy styl legendarnego muzyka. I to zarówno pod względem wokalnym, jak i fizycznym.

Taron Egerton i Elton John nagrali wspólny utwór

Aktor odgrywający jego postać zrobił na Eltonie Johnie takie wrażenie, że wystąpił gościnnie w jednym z jego utworów. Poniżej zamieszczamy utwór Eltona Johna zatytułowany "(I'm Gonna) Love Me Again!", z udziałem Tarona Egertona.

Zobacz też: Recenzja filmu "Rocketman"

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.