Brat Chadwicka Bosemana twierdzi, że aktor chciałby, aby rola Black Panthera trafiła do kogoś innego

16.12.2021 12:43
Brat Chadwicka Bosemana twierdzi, że aktor chciałby, aby rola Black Panthera trafiła do kogoś innego Fot. Matt Kennedy/Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Courtesy Everett Collection/East News

Niedawno brat Chadwicka Bosemana został zapytany o przyszłość jego bohatera w Marvelu. Mężczyzna stwierdził, że aktor chciałby, aby ta rola trafiła do kogoś innego.

Black Panther - Chadwick Boseman chciałby, żeby rola trafiła do kogoś innego?

Niedawno portal TMZ przeprowadził wywiad z bratem zmarłego aktora, Derrickiem Bosemanem. Według portalu (który nie podał pełnych cytatów, ani nie przedstawił żadnego wideo, więc warto podejść do tych rewelacji z dystansem), mężczyzna wyjaśnił, że i jego zdaniem i zdaniem Chadwicka, rola powinna trafić do innego aktora.

Polecamy

Derrick Boseman podkreślił, że obaj mieli podobne podejście do tej sprawy - jak czytamy w raporcie TMZ: "Boseman twierdzi, że jego brat miałby takie same podejście - Chadwick zawsze twierdził, że T'Challa był czymś więcej, niż jego postacią. Był swojego rodzaju legendą, czy ikoną". 

Marvel kilkukrotnie zmieniał już aktorów w swoich filmach - Terrence'a Howarda w roli Jamesa Rhodesa/War Machine'a zastąpił Don Cheadle, a Mark Ruffalo od lat wciela się w Hulka, chociaż w pierwszym filmie zagrał go Edward Norton. Zawsze jednak powodem był brak zainteresowania ze strony aktorów, czy problem z kontraktami, a nie śmierć gwiazdora.

Zresztą jeszcze w listopadzie 2021 roku producent Nate Moore z Marvel Studios wyjaśnił w rozmowie z Ringer-Verse, że T'Challa nie pojawi w "głównym" uniwersum Marvela:

Nie zamierzam wam ściemniać. Powiem szczerze - nie zobaczycie T'Challi w MCU 616 (główny świat Marvela). Nie moglibyśmy tego zrobić. Kiedy straciliśmy Chadwicka, to mieliśmy rozmowę na ten temat z Ryanem Cooglerem. To była szybka rozmowa. To nie były tygodnie dyskutowania, to były minuty. Szybko stwierdziliśmy, że idziemy z serią do przodu, ale bez tego bohatera, bo Chadwick Boseman na zawsze będzie już powiązany z T'Challą.

Polecamy

Oczywiście plotek na temat nadchodzącej produkcji jest mnóstwo. Fani zastanawiają się w jaki sposób film "Wakanda Forever" będzie oddawał hołd zmarłemu aktorowi. Szef Marvel Studios Kevin Feige podkreślał wielokrotnie, że firma nie zamierza zatrudniać innego aktora do roli T'Challi. Dużo mówi się też o tym, że to siostra Black Panthera, Shuri (Letitia Wright) dostanie większą rolę w nowym filmie.

Letitia Wright, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke, Lupita Nyong’o, Florence Kasumba oraz Angela Bassett powrócą do swoich ról z pierwszej części "Black Panther". Reżyserem "Wakanda Forever" będzie twórca oryginału, czyli Ryan Coogler. Produkcja ma zadebiutować w kinach 11 listopada 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.