Ron Perlman zagra jedną z głównych ról w nowych Transformerach "Rise of the Beasts"

29.06.2021 15:34
Ron Perlman zagra jedną z głównych ról w nowych Transformerach "Rise of the Beasts" Fot. AFP/EAST NEWS

"Transformers: Rise of the Beasts" to nadchodzący reboot/sequel filmów o wielkich robotach. Wiemy, że będzie bazował na bardzo popularnych "Beast Wars"/"Kosmicznych wojnach", a teraz znamy pierwszą gwiazdę produkcji.

Transformers: Rise of the Beasts - Ron Perlman zagra Optimusa Primala

Jak podaje serwis Collider, Ron Perlman dołączył do obsady "Transformers: Rise of the Beasts". Legendarny aktor ma się wcielić w Optimusa Primala, lidera Maximali. Nie będzie to jego pierwsze spotkanie z marką - Perlman podkładał już głos Primalowi w serialu "Transformers: Power of the Prime". 

Polecamy

Optimus Primal jest "odważnym i honorowym wojownikiem", który dowodzi Maximalą i przy okazji jest kapitanem statku Axalon. W oryginalnym serialu uratował życie Optimusa Prime'a i walczył z Megatronem, liderem Predaconów. Optimus Primal potrafił się zamieniać w goryla i pojawi się w aktorskim filmie o Transformerach po raz pierwszy.

Główne role "ludzkie" w filmie zagrają Anthony Ramos i Dominique Fishback. Reżyserem filmu jest Steven Caple Jr., natomiast scenariusz napisali Darnell Metayer i Josh Peters.

Tak jak wspomnieliśmy, "Transformers: Rise of the Beasts" będzie zainspirowane serialem "Kosmiczne wojny" z lat 90. Akcja filmu będzie osadzona w 1994 roku.

Polecamy

Caple Jr. dodał w oficjalnym oświadczeniu, że zamierza nieco zamieszać i przedstawić ludziom również różne inne frakcje Transformerów - mowa o Terraconach i Predaconach: 

Chcemy rozszerzyć ten świat. Mamy już Autoboty i Deceptikony, ale dodaje do tego Terracony. To nowe zagrożenie dla Optimusa i to coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. Zrobiłem już tak w "Creedzie" z Rockym - trzeba dać trochę nostalgii, ale także dodać sporo rzeczy od siebie. Zobaczymy też Predacony. Te będą nieco bardziej przypominały jaszczurki. Były już w poprzednich filmach, ale tym razem skupimy się na tym, co kryje się za ich logo, ich świecie i dowiemy się, co ich motywuje. Nie będą tylko chcieli przejąć świata - będą mieli lepsze powody. 

Film "Transformers: Rise of the Beasts" zadebiutuje w kinach 24 czerwca 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.