Russell Crowe chce zagrać Cable'a w „Deadpoolu 2”

Robert Skowronski
28.02.2017 12:28
|north Fot. Ons.pl; materiały prasowe

Czy do Ryana Reynoldsa dołączy aktor znany m.in. z „Gladiatora”? Russell Crowe jest otwarty na taką możliwość.

Tim Miller został zmuszony do zrezygnowania z posady reżysera „Deadpoola 2”. Powodem było spięcie z Ryanem Reynoldsem co do artystycznej wizji kolejnej odsłony dzieła o antybohaterze. Odejście reżysera poskutkowało też tym, że z projektu zrezygnował kompozytor, Junkie XL. Jednak ostatnie wieści z obozu „Deadpoola 2” co do osób mających zająć się projektem nastrajają optymistycznie.

Scenariusz przygotowują autorzy tego do pierwszej części, czyli Rhett Reese i Paul Wernick, ale pozyskali oni kolegę, który ma ich wesprzeć. Jest to Drew Goddard odpowiedzialny za dwa odcinki „Daredevila”. Dla Sony miał też reżyserować „Sinister Six”, jednak projekt upadł, bo studio zdecydowało zająć się rebootem „Spider-Mana”. Znane jest również nazwisko reżysera „Deadpoola 2”, tym został David Leitch, współautor „Johna Wicka”. Niewykluczone, że znana jest kolejna osoba, która zaangażuje się w projekt. Być może w obsadzie pojawi się...

Russell Crowe. Aktor miałby zagrać Cable'a. Według spekulacji w sequelu przygód antybohatera znaczącą rolę będzie odgrywać właśnie ta postać oraz Domino. Zakładano wcześniej, że to Pierce Brosnan wcieli się w Cable'a. Skąd ten nagły zwrot akcji?

Crowe wdał się w wymianę tweetów z Robem Liefeldem, twórcą komiksowego Deadpoola:

Aktor wyraźnie dał do zrozumienia, że jeżeli Ryan Reynolds będzie zainteresowany jego osobą w roli Cable'a, to z pewnością dojdą do porozumienia. W kolejnych tweetach Liefeld zasugerował, że Crowe powinien zacząć już czytać odpowiednią literaturę/komiksy, aby przygotować się do roli. Aktor może i nie uznał tego za zniewagę, ale zasygnalizował, że to twórcy powinni zabiegać o jego osobę, a nie na odwrót. Poparli go zresztą fani, którzy w swoim wpisach twierdzili, że zdobywca Oscara nie musi już przecież chodzić na castingi:

Kolejna niepotwierdzona informacja mówi o tym, że w rolę Domino może się wcielić Kerry Washington znana m.in. z „Django” i z „Raya”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.