Russell Crowe jako doktor Jekyll w klipie z „Mumii”

Robert Skowronski
16.05.2017 09:50
Russell Crowe jako doktor Jekyll w klipie z „Mumii” Fot. kadr z wideo

W ostatnim klipie promującym widowisko z Tomem Cruisem możemy zobaczyć Russella Crowe'a i to jak się prezentuje jako dr Jekyll/Pan Hyde.

Studio Universal Pictures powraca do swoich słynnych monster movies. Jednym z nich jest „Mumia” w reżyserii Alexa Kurtzmana. Obraz trafi do kin 9 czerwca 2017 roku. Mogliśmy już zobaczyć trailer filmu oraz nieco się z niego ponabijać. Nowy materiał jest jednak utrzymany w poważnym tonie i wypełniony krótkimi wypowiedziami twórców.

Klip skupia się przede wszystkim na postaci granej przez Russella Crowe'a. Sean Daniel, producent dzieła, tak podsumował bohatera:

Główną postacią, która stoi za wszystkimi wydarzeniami jest słynny dr Henry Jekyll słynący ze swoich przemian w Pana Hyde'a.

Jon Hutman zajmujący się scenografią uzupełnił wypowiedź o te kilka słów:

Podobała nam się idea, że pracuje wewnątrz Muzeum Historii Naturalnej. Jekyll może wykorzystywać zasoby muzeum do prowadzenia własnych badań na temat potworów.

Sam zainteresowany, czyli Crowe, dodał, że Jekyll jest złożoną postacią, ale z pewnością można o nim powiedzieć, że pojmuje naturę zła. Zobaczcie nowy klip promujący „Mumię”:

Wśród gwiazd oprócz Toma Cruise'a i Russella Crowe'a są jeszcze Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Courtney B. Vance (zagra żołnierza jednostek specjalnych) oraz Jake Johnson (jako członek oddziału wojskowego). Scenariusz filmu został napisany przez Jona Spaihtsa („Prometeusz”), producentem wykonawczym jest Bobby Cohen, zaś producentem jest Alex Kurtzman do spółki z Chrisem Morganem i Seanem Danielem.

Universal rozszerzy swoją serię o klasycznych monstrach także o remake „Niewidzialnego człowieka” z 1933 roku, w którym wystąpi Johnny Depp, „Narzeczoną Frankensteina” oraz „Wilkołaka”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.