Ruszyły zdjęcia do "Halloween Kills". Jamie Lee Curtis opublikowała zdjęcie z planu

09.10.2019 11:20
Foto: materiały prasowe Blumhouse Productions|undefined Fot. materiały prasowe Blumhouse Productions

Ruszyły zdjęcia do kolejnej części horroru "Halloween". Jamie Lee Curtis podzieliła się zdjęciem z planu.

Jamie Lee Curtis powróciła w 2018 roku do jednej ze swoich najbardziej ikonicznych ról. "Halloween" Davida Gordona Greena było bezpośrednią kontynuacją horroru Johna Carpentera z 1978 roku. Wkrótce ukaże się kolejna część z serii, do której zdjęcia właśnie ruszyły. Aktorka podzieliła się zdjęciem z planu.

"Halloween Kills" - Jamie Lee Curtis opublikowała zdjęcie z planu

Laurie Strode to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ról w dorobku Jamie Lee Curtis. Kobieta ścigana przez swojego brata seryjnego mordercę ewidentnie przeszła przez piekło. Potwierdza to fotografia, którą aktora opublikowała na swoim profilu na Twitterze.

Przeczytaj także

Fabuła "Halloween Kills" nie jest na ten moment znana. Wiemy jednak, że w filmie powróci kilka znanych twarzy oraz pojawi się lokacja, którą fani serii powinni doskonale pamiętać. Mowa o Haddonfield Memorial Hospital, gdzie rozgrywała się akcja "Halloween II" z 1981 roku. Choć najnowsze odsłony z założenia ignorują film Ricka Rosenthala i resztę kontynuacji, twórcy "Halloween Kills" postanowili puścić przysłowiowe oczko do fanów, osadzają tam część akcji najnowszej części.

Przeczytaj także

"Halloween Kills" pojawi się w kinach 16 października 2020 roku. Rok później, 15 października 2021 roku, ukaże się ostatnia odsłona, zatytułowana "Halloween Ends". Za reżyserię obu filmach odpowiada David Gordon Green.

Zobacz też: W "Halloween Kills" i w "Halloween Ends" powróci ulubiona postać widzów nowej wersji horroru

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.