Ruszyły zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3". Kiedy premiera filmu Marvela?

09.11.2021 10:09
Ruszyły zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3". Kiedy premiera filmu Marvela? Fot. materiały prasowe/Disney

James Gunn poinformował, że oficjalnie ruszyły zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3". Reżyser podzielił się fotką z planu produkcji. Kiedy premiera filmu Marvela?

Strażnicy Galaktyki 3 - ruszyła produkcja filmu

Stało się. Strażnicy Galaktyki powrócili na plan, co potwierdził nam reżyser i współscenarzysta James Gunn. Ruszyły już zdjęcia do nowej odsłony serii, a Gunn pochwalił się fotką z planu, na której pojawiają się Chris Pratt (Star-Lord), Dave Bautista (Drax), Zoe Saldana (Gamora), Pom Klementieff (Mantis), Karen Gillian (Nebula), Sean Gunn (Kraglin), a także nowy nabytek w obsadzie, Will Poulter (Adam Warlock).

Polecamy

Jak czytamy w krótkiej wiadomości od Jamesa Gunna:

To była dziwna, długa i często trudna podróż, by się tutaj dostać. Ale wszystkie te problemy sprawiły, że teraz ten moment jest jeszcze bardziej słodki. Wróciłem na plan z moją rodziną Strażników i zaczynamy pierwszy dzień zdjęć!

Polecamy

"Strażnicy Galaktyki 3" zadebiutują w kinach 5 maja 2023 roku. Zanim do tego dojdzie, HBO Max ma przedstawić światu "Peacemakera", którego James Gunn jest producentem wykonawczym i współtwórcą. Wyreżyserował również odcinek pilotażowy serialu. 

Kosmiczni herosi powrócą jednak na ekrany odrobinę wcześniej, bo pojawią się w filmie "Thor: Love and Thunder", który trafi do kin w lipcu 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.