Ruszyły zdjęcia do filmu "Kogel Mogel 4". Co wiemy o produkcji?

17.07.2020 13:26
Foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Zdjęcia do kolejnej odsłony kultowej komedii właśnie ruszyły. Co wiemy o "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4"?

"Kogel-mogel" to jedna z najbardziej kultowych komedii w dziejach polskiej kinematografii. Seria doczekała się już trzech odsłon, a czwarta jest właśnie w trakcie realizacji. W sieci ukazała się informacja o rozpoczęciu zdjęć do filmu, opatrzona fotką z planu.

"Kogel Mogel 4" - ruszyły zdjęcia do filmu

Pierwsza część serii ukazała się jeszcze w latach 80. i odbiła się szerokim echem w naszej rodzimej branży filmowej. Lata mijały, a "Kogel-mogel" wciąż bawił Polaków do łez i nie tracił na popularności. W ubiegłym roku, po latach, ukazała się trzecia odsłona zatytułowana "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" i zyskała miano najchętniej oglądanego polskiego filmu 2019 roku. W połowie lipca 2020 roku ruszyły zdjęcia do części czwartej, która otrzymała tytuł "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4".

Zgodnie z zapowiedzią, fabuła czwartej części skupi się przede wszystkim na licznych zawirowaniach miłosnych wśród głównych bohaterów. Oficjalny opis fabuły brzmi następująco:

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia. Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta... A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata...

W swoich rolach powrócą między innymi: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska oraz Zdzisław Wardejn. Czeka nas także debiut wielu zupełnie nowych, ciekawych bohaterów. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, scenariusz zaś ponownie napisała Ilona Łepkowska"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" zawita na ekranach kin w styczniu 2021 roku

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.