Ryan Gosling twierdzi, że "Barbie" ma nas totalnie zaskoczyć i być niespodzianką

14.07.2022 13:55
Ryan Gosling twierdzi, że "Barbie" ma nas totalnie zaskoczyć i być niespodzianką Fot. Invision/Associated Press/East News

Gosling był już m.in. łowcą androidów w "Blade Runnerze 2049", prywatnym detektywem w "Nice Guys", a niedługo będzie także Kenem w "Barbie". Ten ostatni projekt ma nas jednak mocno zaskoczyć.

Ryan Gosling twierdzi, że Barbie nas totalnie zaskoczy

Do premiery "Barbie" zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale kolejne materiały z projektu bardzo podgrzewają atmosferę w social mediów. Szczególnie szerokim echem odbiło się pierwsze zdjęcie Ryana Goslinga w roli Kena.

Polecamy

Kolorowe fatałaszki, goła klata i przefarbowane na blond włosy sprawiły, że wiele osób zaczęło zwyczajnie kręcić bekę z wyglądu aktora. Inni natomiast cały czas nie wiedzą, czego mają się spodziewać po filmie "Barbie".

Cóż, jeśli wierzyć wspomnianemu Goslingowi, to należy spodziewać się niespodziewanego. Aktor niedawno pogadał z Entertainment Tonight w sprawie swojego nowego filmu "The Gray Man", jednak dziennikarze podpytali go też o projekt z Margot Robbie w roli tytułowej.

Polecamy

Ryan Gosling nie zdradził zbyt dużo, ale podkreślił, że możemy się spodziewać niespodzianek:

To nie jest coś, czego się spodziewasz. No chyba jednak, że tym jest. A jeśli wiesz, co to jest, to moim zdaniem jesteś w błędzie i tak naprawdę nie wiesz. Prawda jest taka, że nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą ten film. Powiem tyle, bo zaraz przyjdą ludzie z Mattela i mnie zakują w kajdany.

Jak widzicie, szczegóły fabuły nadal są utrzymywane w dość mocnej tajemnicy. Scenarzystami są Noah Baumbach i Greta Gerwig, która również wyreżyseruje projekt. Znając jej twórczość, spodziewamy się, że Gerwig raczej nie opowie "sztampowej" historii o Barbie i jako widzowie otrzymamy coś z mocnym przekazem.

Premiera "Barbie" została zaplanowana na 21 lipca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.