Ryan Gosling wskazał, którego superbohatera Marvela chciałby zagrać (i nie jest to Nova)

13.07.2022 15:00
Ryan Gosling wskazał, którego superbohatera Marvela chciałby zagrać (i nie jest to Nova) Fot. Mary Evans/Allstar/Graham Whitby Boot./East News

Chociaż wydawać by się mogło, że w MCU pojawili się już wszyscy aktorzy z Hollywood, to jest jeszcze parę osób niezwiązanych z filmową franczyzą na bazie komiksów. Wśród nich jest Ryan Gosling.

Kogo mógłby zagrać Ryan Gosling w MCU? Aktor odpowiedział

Ryan Gosling na brak pracy raczej narzekać nie może - obecnie pracuje nad nadchodzącą "Barbie", gdzie wcieli się w Kena, a za moment na Netflix pojawi się "The Gray Man", w którym gra główną rolę. Hollywoodzkie gwiazdy lgną jednak do kina superbohaterskiego, do którego na razie aktorowi nie było po drodze.

Polecamy

Niedawno pojawiły się plotki, że aktor mógłby pojawić się w MCU jako Nova, galaktyczny superbohater z planety Xandar, którą mieliśmy okazję zobaczyć w "Strażnikach Galaktyki". Doniesieniom zaprzeczył jednak sam zainteresowany w rozmowie z dziennikarzem Joshem Horowitzem, twierdząc, że były to jedynie przypuszczenia/teorie fanów. Jest jednak postać z komiksów Marvela, która przykuła jego uwagę.

Jak twierdzi Horowitz, w rozmowie z nim, Gosling stwierdził, że byłby zainteresowany zagraniem Ghost Ridera. Jak czytamy na Twitterze dziennikarza:.

Pogadaliśmy wczoraj z Ryanem na temat plotek dotyczących Novy i powiedział, że nie są prawdą. ALE - dzisiaj rano napisał, że jest jeden superbohater, którego chciałby zagrać i jest to Ghost Rider.

Cóż, Gosling musi się ustawić w kolejce - rola od dawien dawna jest zarezerwowana publicznie przez Normana Reedusa, prywatnie wielkiego fana motocykli. Niestety, na razie nie wiemy, czy projekt o jeźdźcu z piekła rodem w ogóle powstaje.

Polecamy

Jeśli chodzi zaś o wspomnianego wyżej Novę, to podobno Marvel Studios myśli nad zrobieniem miniserialu na Disney+, który później może się przerodzić w filmowe występy (trochę jak "Moon Knight"). Według plotek, realizacją serialu miałby się zająć Sabir Pirzada, który pracował już w MCU jako scenarzysta "Moon Knighta".

Na razie wszystko jest jednak w fazie plotek, dyskusji i myślenia życzeniowego, a potencjalne daty premiery "Novy" i "Ghost Ridera" na razie nie istnieją - a jeżeli są, to bardzo, ale to bardzo odległe.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.