Ryan Gosling powraca! Zagra aktora, który stracił pamięć w ekranizacji słynnej powieści

25.02.2021 14:28
Ryan Gosling Fot. PBG/Press Association/East News

Ryan Gosling w ostatnich latach nie udzielał się aktorsko. Po miernych sukcesach "Blade Runnera 2049" i "Pierwszego człowieka" przez 3 lata nie pojawił się w żadnym filmie. Na szczęście dla jego fanów, już niebawem zobaczymy go w kilku nowych produkcjach. Jedną z nich będzie "The Actor" na podstawie powieści Donalda E. Westlake'a.

Ryan Gosling jako "The Actor" z powieści Westlake'a

Najnowszy projekt, w który zaangażował się Ryan Gosling, to ekranizacja powieści "Memory" autorstwa Donalda E. Westlake'a. Produkcja będzie nosić tytuł "The Actor" i - co nie powinno być niespodzianką - opowie o aktorze z Nowego Jorku, który został pobity i pozostawiony na śmierć w Ohio w 1950 roku. Budzi się odarty ze wspomnień, w związku z czym osiedla się w małym, tajemniczym miasteczku, jednocześnie cały czas próbując poskładać porozrywane wątki dawnego życia, odbudować swoją tożsamość i wrócić do domu.

Reżyserem filmu został Duke Johnson, który wspólnie ze Stephenem Cooneyem napisze scenariusz na podstawie książki Westlake'a. Będzie też jednym z producentów obok Abigail Spencer, Paula Younga i samego Goslinga.

Polecamy

Ryan Gosling - nadchodzące produkcje z udziałem aktora

Ryan Gosling, którego po doskonałym, ale mało opłacalnym "Blade Runnerze 2049" z 2017 roku, widzieliśmy już tylko w "Pierwszym człowieku" (który również nie okazał się kasowym sukcesem), wraca na ekrany z potrójną siłą. Poza występem w "The Actor", już niebawem zobaczymy go w filmie "Project Hail Mary" Chrisa Millera oraz w produkcji braci Russo pt. "The Gray Man", gdzie wystąpi wraz z Chrisem Evansem i Aną de Armas.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.