Ryan Gosling zmierzy się z Chrisem Evansem w filmie "The Gray Man". Zobaczcie zwiastun produkcji

25.05.2022 11:26
Ryan Gosling zmierzy się z Chrisem Evansem w filmie "The Gray Man". Zobaczcie zwiastun produkcji Fot. materiały prasowe/Stanislav Honzik/Netflix

Nowa produkcja będzie thrillerem od braci Russo, reżyserami znanymi m.in. z filmów MCU takich jak "Avengers: Endgame", czy "Infinity War".

The Gray Man - zobaczcie zwiastun nowego filmu Netflixa

Film "The Gray Man" będzie adaptacją serii powieści Marka Greaneya, która rozpoczęła się właśnie od książki o tym tytule. Gosling i Evans wcielą się w główne role: kolejno znanego mordercę Courta Gentry'ego (tytułowy Gray Man) oraz Lloyda Hansena, jednego z byłych współpracowników Gentry'ego. Tym samym rozpoczyna się zabójcza gra w kotka i myszkę.

Polecamy

Bracia Russo jeszcze przed kręceniem filmu opowiedzieli, że dla nich to będzie niejako powrót do korzeni i bardziej "przyziemnych" historii, które widzieliśmy m.in. w filmie "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Zwiastun nam to nieco potwierdza - zobaczcie zapowiedź "The Gray Man":

"The Gray Man" będzie pierwszym filmem wyreżyserowanym przez braci Russo po "Avengers: Endgame", które stało się najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów. Wcześniej przygotowali dla Marvel Studios aż 3 filmy - wspomnianego "Winter Soldiera", a także "Captain America: Civil War" oraz "Avengers: Infinity War". W międzyczasie byli natomiast producentami filmu "Extraction" z Chrisem Hemsworthem.

Polecamy

Bracia Russo skompletowali bardzo imponującą obsadę na potrzeby ich nowej produkcji - w filmie oprócz Goslinga i Evansa pojawią się też m.in. Ana de Armas, Regé-Jean Page, Billy Bob Thornton, Jessica Henwick, Dhanush, Wagner Moura i Alfre Woodard.

Tak prezentuje się natomiast oficjalny opis fabuły produkcji:

Bohaterem filmu jest Court Gentry (Ryan Gosling), znany także jako Sierra Six, którego z więzienia wyciąga były oficer prowadzący Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton). Gentry był świetnie wyszkolonym zabójcą działającym na zlecenie CIA, ale teraz role się odwracają – Six staje się celem globalnej obławy prowadzonej przez Lloyda Hansena (Chris Evans), byłego współpracownika z CIA. Na szczęście Gentry nie jest sam – może liczyć na pomoc agentki Dani Mirandy (Ana de Armas).

Film "The Gray Man" zadebiutuje na Netflix już 22 lipca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.