Ryan Reynolds bije, pluje i przeklina w nowym zwiastunie „Deadpoola 2”

Kamil Kacperski
19.04.2018 16:14
Deadpool w Deadpool 2|undefined Fot. kadr z wideo

Oprócz tego Deadpool krytykuje Thanosa, uniwersum DC oraz samego Cable'a. W zwiastunie poznajemy także jego nową drużynę, czyli X-Force. Całość dopełnia dzieciak Russel, którego najemnik postanawia bronić za wszelką cenę.

Do premiery „Deadpoola 2” pozostał już niecały miesiąc. W związku z tym FOX postanowił opublikować nowy, prawdopodobnie ostatni zwiastun produkcji o najemniku z niewyparzoną gębą. Dostajemy w nim mnóstwo scen akcji, wybuchów, pościgów, a także trochę nowych dialogów i przekleństw ze strony Cable'a, w którego wciela się Josh Brolin. Dowiadujemy się również co nieco o niektórych członkach nowej drużyny Deadpoola, czyli X-Force.

Zwiastun ma prawie 2 i pół minuty, a utworem, który słyszymy w materiale promocyjnym (tak jak w przypadku dwóch poprzednich trailerów) jest utwór „Mama Said Knock You Out” rapera o ksywie LL Cool J. Tak prezentuje się właściwe wideo:

X-Force i Deadpool kontra Cable

Chociaż drużyna X-Force pojawiła się już w poprzednich zwiastunach oraz różnych spotach telewizyjnych, to dopiero teraz mniej obeznani w komiksach widzowie mają okazje zapoznać się z nowymi „przyjaciółmi” Deadpoola. Poznajemy Domino (Zazie Beetz), mutantkę, której mocą jest nadzwyczajne szczęście. Oprócz niej jest też Shatterstar (Lewis Tan), a także Peter. Ten ostatni nie ma żadnych mocy, ale zobaczył ogłoszenie w gazecie, dlatego się zgłosił. Jak nietrudno się domyślić, Deadpool od razu przyjmuje go do pracy.

Dostaje się również postaci Josha Brolina. Jego bardzo twarda i ponura osobowość skłania Deadpoola do zapytania go o to, czy aby na pewno „nie urwał się z uniwersum DC”. Cable natomiast szybko nazywa go „klaunem, ubranym jak zabawka z sex-shopu”. Ich wymiany zdań bardzo dobrze zapowiadają przyjaźń, która w końcu ich połączy. 

Premiera „Deadpoola 2” odbędzie się już 18 maja 2018 roku. Przypominamy, że w Polsce film będzie dostępny w wersji z dubbingiem oraz napisami.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.