Ryan Reynolds i John Krasinski będą "zmyślonymi przyjaciółmi" w nowej komedii

16.10.2019 09:37
Ryan Reynolds|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Jak podaje portal Deadline, gwiazdorzy "Deadpoola" i "Cichego miejsca" połączą siły w nowej produkcji od Paramount, która opowie o wymyślonych przyjaciołach.

Ryan Reynolds i John Krasinski rozpoczynają wspólną pracę w filmie "Imaginary Friends". Duet obecnie jest w trakcie negocjacji ze studiem Paramount, które wygrało negocjacyjną wojnę o komedię z gwiazdorską obsadą.

Ryan Reynolds i John Krasinski pracują nad nową komedią

Paramount musiał podobno przebić propozycje od Sony i Lionsgate. Dzięki temu, reżyserem i scenarzystą filmu będzie sam John Krasinski. Na ekranie będzie partnerował Ryanowi Reynoldsowi, a sama produkcja ma opowiadać o mężczyźnie, który widzi i potrafi rozmawiać z wymyślonymi przyjaciółmi. W związku z tym, często "adoptuje" tych, którzy zostali zapomniani przez świat.

Przeczytaj także

Niestety, niektóre z tych postaci są pozbawione pozytywnych uczuć i stają się agresywne. Wtedy do akcji musi wejść postać Reynoldsa, która stara się "uratować" złych wymyślonych przyjaciół. Data premiery "Imaginary Friends" pozostaje nieznana.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Reynolds wystąpi z Willem Ferrellem w musicalowej wersji "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa, którą wyreżyserują Sean Anders i John Morris. Prawa do produkcji wykupiło Apple.

Dla Krasinskiego będzie to kolejny projekt, który wyreżyseruje i napisze - swoje umiejętności na tym polu udowodnił już w filmie "Ciche miejsce". Produkcja, w której Krasinski zagrał również główną rolę, okazała się być wielkim hitem. Aktor pracuje zresztą nad kontynuacją przeboju, w którym wystąpił ze swoją żoną, Emily Blunt. Premiera ma się odbyć 20 marca 2020 roku.

Zobacz także: Ryan Reynolds, Taika Waititi i Joe Keery gwiazdami nowej komedii "Free Guy"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.