Ryan Reynolds jest kolejną ofiarą Michaela Baya. Zobaczcie zwiastun "6 Underground"

02.10.2019 09:54
6 Underground|undefined Fot. kadr z filmu "6 Underground"/Netflix

Eksplozje? Są. Amerykańskie flagi powiewające dumnie na wietrze? Są. Amerykańskie wojsko wygłaszające piękne przemowy? Jest. Tak, to nowy film Michaela Baya.

Za kamerą stoi Michael Bay, Ryan Reynolds przed nią, a scenarzyści "Deadpoola", czyli Rhett Reese i Paul Wernick przygotowali skrypt. Oprócz tego, Netflix podobno wydał rekordowe sumy na stworzenie produkcji, więc jedno jest pewne - "6 Underground" będzie bombastycznym filmem z ogromną ilością efektów specjalnych, wybuchów i scen akcji przeczących prawom logiki i fizyki.

6 Underground - 1. zwiastun filmu z Ryanem Reynoldsem

Dla Netfliksa będzie to również pierwszy prawdziwy blockbuster akcji. Fabuła "6 Underground" opowiada o grupie miliarderów, którzy pozorują śmierć, żeby móc stać się najlepszymi zbrodniarzami na świecie. W filmie oprócz Ryana Reynoldsa wystąpi również Ben Hardy, Melanie Laurent, Adria Arjona, Manuel Garcia-Ruflo oraz Corey Hawkins. Każda z ich postaci ma własną specjalizację, która pomaga grupie w sianiu chaosu, tak uwielbianego przez Michaela Baya:

Przeczytaj także

W sieci pojawił się również opis fabuły "6 Underground":

Co jest najlepsze w byciu nieżywym? Czy to unikanie swojego szefa, twojej byłej, czy nawet usunięcie kartoteki? Nie, najlepszą częścią bycia nieżywym jest... wolność. Wolność do walczenia z niesprawiedliwością i złem czającym się na świecie, bez wysłuchiwania opinii innych. 

6 osób z całego świata zostaje wybranych do wykonania ważnej misji przez enigmatycznego lidera, którego jedynym zadaniem jest upewnienie się, że wszyscy zapamiętają wybryki jego drużyny, ale nie ich imiona.

W filmie pojawi się również aktor Dave Franco. Film "6 Underground" zadebiutuje na Netfliksie już 13 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: TOP 7: Najlepsze filmy, w których zagrał Ryan Reynolds. "Deadpool" i inne

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.