Ryan Reynolds robi "pika-pika" w 1. zwiastunie "Detektywa Pikachu"

Kamil Kacperski
13.11.2018 12:22
Detektyw Pikachu|undefined Fot. kadr z wideo

Nareszcie! Fani Pokemonów doczekali się aktorskiego filmu z kieszonkowymi potworkami w rolach głównych. A tak konkretnie to z jednym - Pikachu, którego gra Ryan Reynolds. Kiedy premiera "Detektywa Pikachu"?

Pod koniec 2017 roku doszły do nas wieści, że Ryan Reynolds wcieli się w tytułową żółtą mysz w filmie "Pokemon: Detektyw Pikachu". Konkurencja była spora, ponieważ wcześniej plotkowano o tym, że maskotkę serii zagra The Rock albo Hugh Jackman. Jednak to aktor znany z występów w "Deadpoolu" zdobył rolę Pikachu, a my teraz możemy usłyszeć Reynoldsa w 1. zwiastunie produkcji o kieszonkowych potworkach. 

Warner Bros. udostępnił zapowiedź na swoich oficjalnych kontach na mediach społecznościowych, spodziewajcie się również, że trailer zobaczycie w kinach przed każdym seansem. A teraz panie i panowie usiądźcie wygodnie i zobaczcie pierwszy zwiastun "Detektywa Pikachu", w którym Ryan Reynolds robi "pika-pika":

Detektyw Pikachu w 1. zwiastunie filmu

Głównym bohaterem filmu jest Tim (Justice Smith), który w na 21 urodziny dostał od ojca mieszkanie w mieście Ryme. Mężczyzna tajemniczo zaginął. Po rozmowie z szefem policji (Ken Watanabe), chłopak postanawia go odnaleźć na własną rękę. W nowym loku Tim odkrywa nieoczekiwanego intruza - detektywa Pikachu. Po krótkiej wymianie zdań okazuje się (ku zaskoczeniu chłopaka), że syn zaginionego detektywa rozumie Pokemona, czym stworek jest zachwycony. 

Widzimy, że duet Tim-Pikachu wyrusza na poszukiwania, a po drodze poznają nowych sojuszników i wrogów. Jednym z antagonistów będzie przerażający Charizard. W samym zwiastunie oprócz Pikachu i wspomnianego latającego jaszczura zobaczymy m.in. Greninję, Bulbasaury, Psyducka, Charmandera i Dodrio. Na razie nie wiemy, czy pojawią się jakieś legendarne stworki. W materiale widzimy jednak jakąś katastrofę naturalną, która mogła być spowodowana przez Pokemona pokroju Mewtwo.

Kiedy premiera filmu Detektyw Pikachu?

Wszystkiego dowiemy się już 10 maja 2019 roku, kiedy produkcja "Detektyw Pikachu" trafi do kin. W filmie oprócz Ryana Reynoldsa, Justice'a Smitha i Kena Watanabe wystąpią m.in. Bill Nighy, Suki Waterhouse, Rita Ora i Chris Geere. Za scenariusz odpowiadają Nicole Perlman („Strażnicy Galaktyki”) oraz Alex Hirsch („Wodogrzmoty Małe”). 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.