Ryan Reynolds śmieszkuje i zapowiada Deadpoola w 5. fazie MCU

29.07.2019 12:12
Deadpool|undefined Fot. kadr z filmu "Deadpool"/Fox

W weekend minęło dokładnie 5 lat od wypuszczenia na świat "przecieku" z "Deadpoola", w którym mogliśmy usłyszeć Ryana Reynoldsa w roli najemnika z niewyparzoną gębą. 

Przeciek spowodował, że Fox w końcu się ugiął i postanowił sfinansować "Deadpoola" z Reynoldsem w roli głównej. Film otrzymał niski (jak na kino superbohaterskie) budżet, mało znanego reżysera, który wcześniej zajmował się efektami specjalnymi, a Ryan Reynolds płacił scenarzystom z własnej kieszeni. Produkcja okazała się jednak hitem i udowodniła, że filmy tylko dla dorosłych o bohaterach Marvela i DC są w stanie zarobić dużo pieniędzy.

Deadpool 3 będzie w 5. fazie MCU?

Produkcja od tamtego czasu doczekała się kontynuacji, która nie była tak dobrze oceniana, jak poprzednik, ale zarobiła podobną ilość pieniędzy. Fani definitywnie nie mogą się doczekać filmu "X-Force" lub "Deadpool 3", w których oprócz najemnika z niewyparzoną gębą zobaczymy też innych mutantów. 

Przeczytaj także

W ostatni weekend lipca 2019 roku była 5 rocznica premiery wspomnianego "przecieku", który doprowadził do powstania całej franczyzy. Reynolds udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z poszlakami, obiecując jednocześnie, że postara się odkryć, kto wrzucił do internetu fragment "Deadpoola". Napisał także, że jego śledztwo weszło w rok 5, lub jak woli je nazywać, "fazę 5". Czyżby to miało być nawiązanie do obecności "Deadpoola" w fazie 5 Marvel Cinematic Universe?

Wydaje się, że tak - w niedawno zapowiedzianej fazie 4 nie zobaczyliśmy żadnego filmu i serialu związanego z mutantami i Fantastyczną Czwórką. Kevin Feige zapowiedział jednak, że niedługo na ekranach zobaczymy wszystkie postaci, które jeszcze do niedawna widzieliśmy w filmach 21st Century Fox. Wśród nich znajdzie się pewnie także Deadpool. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.