Ryan Reynolds strollował Toma Hollanda

Sergiusz Kurczuk
09.08.2017 14:06
Ryan Reynolds strollował Toma Hollanda Fot. kadry z filmów

Ryan Reynolds, który wciela się w filmowego Deadpoola chyba za bardzo wczuł się w rolę. Postanowił zrobić sobie okrutny żart z Toma Hollanda - młodej gwiazdy filmu „Spider-Man: Homecoming”.

Ryan Reynolds z powodzeniem wcielił się w wygadanego najemnika. Filmowy Wade Wilson, bardziej znany jako Deadpool lubi sobie żartować. Właściwie robi to bez przerwy. Spider-Mana również trzymają się żarciki, ale w porównaniu z Deadpoolem nie ma szans. Okazuje się, że Reynolds albo jest tak świetnie obsadzony, że ma cechy Deadpoola, albo komiksowy antybohater zaraził aktora swoją osobowością. Gwiazdor postanowił podzielić się na Tweeterze fotką z planu sequela filmu, przy okazji żartując sobie ze wspomnianego wyżej Spider-Mana, a raczej odtwórcy tej roli - Toma Hollanda

Dziękuję Policji z Vancouver i świetnym ludziom z tego miasta za ustawianie zapór drogowych i rozładowanie korków, kiedy kręciliśmy w śródmieściu „Spider-Mana”.

Reynolds zamieścił zdjęcie funkcjonariuszy prawa, na których oznaczył Hollanda, mimo że nie ma go na fotografii. Aktor żartobliwie „zwalił” winę za korki w Vancouver na Hollanda i ekipę filmową „Spider-Mana”, kierując wściekłych kierowców stojących w korkach do początkującego gwiazdora. To nie pierwsza interakcja Reynoldsa z młodym aktorem. Kiedy światu zaprezentowano grafikę z filmu „Spider-Man: Homecoming”, Reynolds wrzucił na Instagrama podobne ujęcie z Deadpoolem w roli głównej

Panowie żartowali też o depilacji woskiem

Myślę o ścięciu włosów do kolejnego filmu. Jakieś sugestie?

Ja spróbuję z pełnym brazylijskim woskiem. Nie pozwolę, by strach zrujnował mi życie. 

Zrobiłem to sobie wczoraj. Jest tak gładziutko...

Mimo że obie produkcje bazują na komiksach Marvela, nie są ze sobą powiązane. Film „Spider-Man: Homecoming” stworzyło Marvel Studios, za obie części „Deadpoola” odpowiedzialne jest 20th Century Fox. Jednak aktorom nie przeszkadza to w nawiązaniu kontaktu. Chcielibyście kiedyś zobaczyć obu bohaterów w jednym filmie? 

„Deadpool” wchodzi do kin 1 czerwca 2018 roku. Niedawno pojawiły się zdjęcia przedstawiającego innego bohatera z tej produkcji - Cable'a. Filmowy Spider-Man na ekranie pojawi się wcześniej, bo już 26 kwietnia 2018 roku w filmie „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.