Ryan Reynolds wyjawił, gdzie zobaczymy film o Deadpoolu i Spider-Manie

21.08.2019 13:49
Deadpool|undefined Fot. materiały prasowe/Fox

Aktor odniósł się do ostatnich wiadomości dotyczących zakończenia współpracy między Sony a Disneyem. W żartobliwy dla siebie sposób skomentował sprawę.

Fani Marvel Studios zostali skrzywdzeni i skonfundowani, gdy we wtorek 20 sierpnia 2019 roku pojawiły się informacje o tym, że Sony i Marvel nie będą tworzyli już filmów o Spider-Manie. Dla tych, którzy liczyli na crossover między Deadpoolem a Spider-Manem wieści są jeszcze bardziej smucące. Wszystko dlatego, że Spidey nie będzie już w Marvel Cinematic Universe, do którego niedawno dołączył Wade Wilson.

Ryan Reynolds o filmie z Deadpoolem i Spider-Manem

Wiadomość oczywiście została skomentowana przez miliony fanów. Jeden z nich odniósł się bezpośrednio do Ryana Reynoldsa, którego zapytał o to, czy kiedykolwiek będziemy mogli zobaczyć film z Deadpoolem i Spider-Manem. Aktor stwierdził, że będziemy mogli go obejrzeć... w jego sercu:

Możesz. Ale możecie go zobaczyć tylko w moim sercu.

Przeczytaj także

Marzenia fanów legły w gruzach przez decyzję Disneya, Sony i Marvel Studios. Chociaż ruszyły już prace nad kolejnymi 2 produkcjami z Tomem Hollandem w roli Spider-Mana, to na razie nie wiemy, czy te filmy będą osadzone w Marvel Cinematic Universe. 

"Deadpool 2" zadebiutował w kinach w maju 2018 roku. Ostatnim filmem z Pajączkiem jest natomiast "Spider-Man: Far From Home" z lipca 2019 roku. Produkcja doczeka się wersji rozszerzonej, która pojawi się w amerykańskich kinach 29 sierpnia.

Zobacz także: Ryan Reynolds śmieszkuje i zapowiada Deadpoola w 5. fazie MCU

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.