Ryan Reynolds zaczął obrażać misia Paddingtona. Ten mu odpowiedział

Kamil Kacperski
07.09.2018 12:49
Paddington Deadpool|undefined Fot. kadr z wideo/materiały prasowe

Reynolds strzelił sobie w stopę, gdy na Twitterze postanowił podziękować fanom za nominacje do People's Choice Awards i przy okazji zagrozić Paddingtonowi. Misiek postanowił mu odpowiedzieć.

„Deadpool 2” nie odniósł tak spektakularnego sukcesu komercyjnego i artystycznego jak pierwsza część serii, ale i tak zasłużył na to, by znaleźć się wśród nominowanych do People's Choice Awards 2018. Tego zaszczytu doznał również „Paddington 2”, który zdobył nominację w kategorii Najlepszy film familijny. I właśnie to nie spodobało się Ryanowi Reynoldsowi.

Aktor na łamach swojego Twittera postanowił podziękować za nominacje do nagrody przyznawanej przez publiczność. Przy okazji zdołał jeszcze zagrozić misiowi, twierdząc, że niedługo zajmie jego miejsce w kategorii filmu familijnego:

Czuję się uhonorowany przez te nominacje. Mam nadzieję, że zagłosujecie na „Deadpoola 2”. Możecie też dodawać nas do kategorii najlepszego filmu familijnego. Uważaj ku*wa Paddington.

Paddington odpowiada Reynoldsowi

Miś szybko odpowiedział aktorowi w bardzo ładny sposób - napisał hashtag #hardstare, co w wolnym tłumaczeniu na język polski może oznaczać „patrzenie spode łba”. Na tweeta odpowiedział również Hugh Bonneville, który wciela się w „ojca” Paddingrona, pana Browna:

Język, panie Reynolds, język.

Obydwa filmy są już dostępne na DVD i Bluray. Myślicie, że Deadpool jest w stanie zagrozić Paddingtonowi w kategorii Najlepszego filmu familijnego?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.