Ryan Reynolds zareagował na mema z Pikachu: "jestem w piekle"

05.08.2019 12:44
Ryan Reynolds|undefined Fot. Sipa USA/Sipa USA/East News

W sieci dużą popularność osiągnęło ostatnio zdjęcie wielkiego pluszaka Pikachu, który wygląda jakby widział w życiu za dużo śmierci i zniszczenia. Wyniszczony psychicznie Pokemon przykuł oko samego Ryana Reynoldsa.

Niedawno Ryan Reynolds stał się oficjalnym ambasadorem kieszonkowych stworków w Hollywood. Wszystko dlatego, że sam przecież wystąpił w "Detektywie Pikachu", czyli pierwszym filmie live action o Pokemonach. Główny bohater produkcji od czasu premiery dość często udostępnia na swoim Twitterze memy związane z Pikachu i całą serią. Tym razem podzielił się niepokojącym zdjęciem pluszaka, który wygląda jakby widział w swoim życiu za dużo.

Ryan Reynolds ostro o pluszaku Pikachu: jestem w piekle

Pokemony to obecnie najlepiej zarabiająca franczyza w branży rozrywkowej, a lwia część ich przychodów pochodzi ze sprzedaży koszulek, pluszaków, zabawek i wszelkiej innej maści gadżetów. Jednym z nich jest wspomniany pluszak-gigant, który przedstawia Pikachu po załamaniu nerwowym albo bardzo ciężkim weekendzie.

Pewna fanka zrobiła zdjęcie zabawce, a następnie zapytała się Reynoldsa na Twitterze, czy to on jest w środku tego pluszaka. Aktor był nieco przerażony całą sytuacją:

- Bądźmy szczerzy: czy Ryan Reynolds ukrywa się w tym wielkim Pikachu?

- Bądźmy szczerzy: jestem w je*anym piekle. 

Przeczytaj także

A oto wspomniany Pikachu w wersji dla leniwych. Reakcja pani Kate Gray jest bardzo na miejscu i kompletnie się z nią zgadzamy:

Film "Detektyw Pikachu" zadebiutował w kinach w czerwcu 2019 roku. Obecnie produkcja trafiła do sprzedaży cyfrowej. Warner Bros. nie potwierdził jeszcze oficjalnie kontynuacji, ale film zdobył niezłe oceny od krytyków i widzów, a także zarobił sporo pieniędzy w box-offisie, zatem powstanie sequela jest prawdopodobnie nieuniknione. 

Zobacz także: Nowy Pokemon stopi wasze serca 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.