Rzuć wszystko i daj się pożreć dinozaurowi. Chris Pratt ogłasza nietypową aukcję

30.04.2020 10:44
Rzuć wszystko i daj się pożreć dinozaurowi. Chris Pratt ogłasza nietypową aukcję Fot. . East News

Chris Pratt, gwiazda filmów „Jurassic World” i „Strażnicy Galaktyki” ogłosił właśnie specjalną aukcję, w której można wygrać udział w filmie „Jurassic World Dominion” i zostać zjedzonym przez dinozaura. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na cel charytatywny.

Aukcja odbywa się w ramach akcji charytatywnej All In Challenge, która ma na celu zebranie pieniędzy na rzecz czterech największych organizacji pomocowych, które przekażą je bankom żywności na terenie Stanów Zjednoczonych i pomogą tym samym osoby najbardziej poszkodowane przez obecny kryzys.

W ramach tej samej akcji trwają już aukcje z udziałem Martina Scorsese, Leonardo DiCaprio, Hugh Jackmana i Ryana Ryenoldsa, czy obsadą serialu "Przyjaciele". Teraz do tej grupy dołączył Chris Pratt i wytwórnia Universal.

Przeczytaj także

Chris Pratt namawia, żebyś stał się pokarmem dla dinozaurów

Pratt podzielił się zasadami aukcji w specjalnym wideo, opublikowanym na Instagramie.

Licytujesz rolę w filmie, która będzie rozpoznawalna. Gwarantujemy, że scena nie zostanie wycięta. Będzie tam na zawsze. To może być twoje dziedzictwo. Już na zawsze zostaniesz uwieczniony, jak zostajesz zjedzony przez dinozaura na filmie – zapewnia aktor.

Przeczytaj także

Wygraj nietypową rolę w filmie „Jurassic World Dominion”

Z przytoczonych informacji wynika, że są dwie szanse na pojawienie się na planie „Jurassic World: Dominion” w charakterystycznej roli mięsa armatniego dla dinozaurów. Rolę na pewno dostanie osoba, która wpłaci na rzecz All in Challenge najwięcej pieniędzy. Druga osoba zostanie wyłoniona w ramach loterii, w której weźmie udział każda osoba, która wpłaci dowolną kwotę na rzecz akcji.

Przeczytaj także

Warto zwrócić także uwagę, że gwiazdy biorące udział w akcji charytatywnej mają szansę nominować także innych do wzięcia udziału w zabawie. Pratt został nominowany przez piosenkarza Justina Biebera. Sam natomiast wybrał Chrisa Evansa, Roberta Downeya Jr. i Chrisa Hemswortha, czyli ekipę, z którą pracował na planie dwóch osatnich części „Avengers”. Oznacza to, że już w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnej ciekawej aukcji.

 Czytaj także: Ryan Reynolds przekazuje barmanon 30% ze sprzedaży swojego ginu. Twierdzi, że to za "napiwki".

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.