SMS-owała na „Strażnikach Galaktyki 2”. Jej partner z randki ją pozwał

Robert Skowronski
17.05.2017 15:00
SMS-owała na „Strażnikach Galaktyki 2”. Jej partner z randki ją pozwał Fot. materiały prasowe

W związkach bywa różnie, nawet na etapie randkowania dochodzi do różnych tarć, ale nie na co dzień zdarzają się w takich przypadkach pozwy i to dotyczące sms-owania w kinie.

Jednak nawet głębokie uczucie to za mało, żeby wybaczyć partnerce sms-owanie podczas seansu długo wyczekiwanych „Strażników Galaktyki 2”. Przykładem pochodzący z Austin Brandon Vezmar, który zaprosił na randkę dziewczynę i wspólnie udali się do kina na Marvelowski przebój. 

Wiemy jak to bywa z kobietami - superbohaterskie produkcje w wielu przypadkach są u nich z góry skazane na porażkę, bo nie są komediami romantycznymi. To oczywiście tylko stereotyp, ale akurat w tym przypadku tak właśnie było, gdyż dziewczyna bardziej niż przygodami Star-Lorda była zainteresowana ekranem swojego telefonu. 37-latek twierdzi, że jego partnerka wieczoru musiała wysłać około 20 smsów w przeciągu zaledwie 15 minut, co zrujnowało czerpaną przez niego przyjemność z filmu.

Ta zniewaga krwi wymaga! A przynajmniej zadośćuczynienia. I tak mieszkaniec Austin w Teksasie pozwał kobietę z Round Rock i żąda zwrotu 17 dolarów i 31 centów, czyli równowartości ceny biletu na seans 3D. Dziewczyna utrzymuje, że wysłała 2 lub 3 wiadomości i nikomu w niczym nie przeszkadzała. Vezmar zasugerował swojej randce, aby wyszła z kina jeżeli chce wysyłać smsy. To uczyniła i już nie wróciła odjeżdżając samochodem i zostawiając mężczyznę bez podwózki do domu.

O sprawie usłyszał sam James Gunn, który żartobliwie skomentował ją na Twitterze:

Po co ograniczać się do pozwu? Ona zasługuje na więzienie!

W planach są „Strażnicy Galaktyki 3”. James Gunn ponownie będzie reżyserem i kończy już pisanie scenariusza. W ostatniej odsłonie serii na ekranie zjawili się m.in. Chris Pratt, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Dave Bautista, Vin Diesel, Michael Rooker, Benicio del Toro, Bradley Cooper oraz Kurt Russell.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.