"Sala Samobójców. Hejter" dostępny oficjalnie w sieci. Gdzie legalnie obejrzymy film Komasy?

18.03.2020 09:15
"Sala Samobójców. Hejter" dostępny oficjalnie w sieci. Gdzie legalnie obejrzymy film Komasy? Fot. materiały prasowe/Kino Świat

Już 18 marca 2020 roku na platformie player.pl pojawi się film "Sala Samobójców. Hejter", czyli nowa produkcja nominowanego do Oscara Jana Komasy. 

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na działalność kin i teatorów, dlatego dystrybutorzy wychodzą naprzeciw klientom i udostępniają swoje filmy w internecie. Tak zrobił Universal, taką decyzję podjęli twórcy "Birds of Prey" i "Dżentelmenów" (obydwa filmy trafiły do sprzedaży cyfrowej kilka tygodni przed planowaną premierą) i tak postanowiło też Kino Świat, które udostępniło "Salę Samobójców. Hejter" na Playerze.pl

Sala Samobójców. Hejter na Playerze.pl

Dla niezaznajomionych z Playerem - platforma oferuje wykupienie dostępu do oglądania produkcji na 48 godzin. Cena takiego "wypożyczenia" waha się od kilku do kilkunastu złotych (zwykle 10 złotych za starsze filmy i 15 złotych za produkcje nowe).

Przykład - "Django" Quentina Tarantino kosztuje 10 złotych, a za "Ślicznotki" z Jennifer Lopez przyjdzie nam zapłacić 15 złotych. Sam pomysł na taką działalność przypomina nieco wypożyczanie filmów DVD i VHS w dawnych czasach, gdy jeszcze używano takich formatów do oglądania filmów na telewizorach w domowym zaciszu. 

Przeczytaj także

Dlatego możemy przypuszczać, że za dostęp do "Sali Samobójców. Hejtera" zapłacimy 15 złotych. Wówczas produkcję będziemy mogli oglądać przez 48 godzin. Film zadebiutuje na Playerze.pl już 18 marca 2020 roku, więc zaledwie kilkanaście dni po swojej premierze kinowej. Dostęp do filmu znajdziecie tutaj.

Sam film "Sala Samobójców. Hejter" opowiada historię Tomka (Maciej Musiałowski), studenta prawa na Uniwersytecie Warszawskim, który zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa.

Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.