Sama cisza to za mało, by przetrwać, czyli nowa zapowiedź horroru "Ciche miejsce 2"

25.02.2020 09:07
Ciche miejsce 2|undefined Fot. materiały prasowe/Paramount

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź horroru "Ciche miejsce 2". Zaprezentowano w niej nowe fragmenty nadchodzącego filmu. Jak się prezentują?

Już za klika tygodni do kina na całym świecie wejdzie druga część kasowego horroru pod tytułem "Ciche miejsce". Twórcy filmu zaprezentowali nowy teaser, w którym powracamy do świata zamieszkanego przez potwory wabione dźwiękiem.

"Ciche miejsce 2" - nowa zapowiedź horroru

Pierwsza część filmu w reżyserii Johna Krasinskiego opowiadała o czteroosobowej rodzinie Abbotów, którzy musieli poradzić sobie w postapokaliptycznej rzeczywistości. Oprócz zmagania się z podstawowymi problemami po upadku cywilizacji takimi jak brak wody, pożywienia i schronienia, bohaterowie musieli mieć się na baczności. Najdrobniejszy dźwięk powodował, że natychmiast pojawiały się potwory, które pożerały ludzi.

Przeczytaj także

W drugiej części zobaczymy dalsze losy głównych bohaterów. Tym razem ciężar opieki nad rodziną spadnie na barki matki granej przez Emily Blunt. Dodatkową komplikacją jest noworodek, z którym bohaterka była w ciąży w pierwszej części filmu. Trudno bowiem wytłumaczyć maleńkiemu dziecku, że nie może płakać, bo na każdym kroku czają się kosmiczne monstra. Na szczęście protagoniści znajdą nowych sprzymierzeńców.

Twórcy oprócz zapowiedzi zaprezentowali również fragmenty wywiadów z obsadą "Cichego miejsca 2". O pracy nad filmem oprócz Blunt i jej męża Johna Krasinskiego wypowiedział się również Cillian Murphy, który wcieli się w tajemniczego mężczyznę.

Przeczytaj także

Czy nowo poznane osoby będą dla Evelyn i jej dzieci wybawieniem? A może koniec końców okażą się, że są większym zagrożeniem, niż przerażające potwory? Przekonamy się za jakiś czas.

"Ciche miejsce 2" - kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię sequela ponownie odpowie John Krasinski, którego z oczywistych względów zabraknie w obsadzie sequelu. Do obsady powrócą wcześniej wymienieni aktorzy, ale dołączą też nowe nazwiska. Oprócz Murphy'ego ("Incepcja", "Dunkierka") zobaczymy Djimona Hounsoua ("Strażnicy Galaktyki", "Shazam!"). Na razie nie wiadomo, w kogo wcielą się obaj gwiazdorzy. Premiera "Cichego miejsca 2" została zaplanowana na 20 marca 2020.

Przeczytaj także

Zobacz też: Najlepsze horrory 2018 roku

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.