Samara rozbija samolot w scenie otwierającej „Rings”

Robert Skowronski
01.02.2017 12:29
Samara rozbija samolot w scenie otwierającej „Rings” Fot. kadr z wideo

Czy leci z nami Samara? Tak, przekonajcie się o tym oglądając klip z wchodzącego na ekrany filmu „Rings”.

W ostatnim czasie długowłosa dziewczynka straszyła klientów działu RTV i prowadzących z telewizji śniadaniowej. Był też oczywiście zwiastun „Rings”, nowego dzieła w reżyserii F. Javiera Gutiérreza, które będziemy mogli oglądać już od 3 lutego 2017 roku. Przed premierą trudno oczywiście jednoznacznie orzec czy film zdaje egzamin czy też oblewa go z kretesem, ale udostępniona scena otwierająca nie napawa optymizmem. 

Już oryginał Hideo Nakaty z 1998 roku stawiał na zgłębienie tematu rozwoju technologicznych nowości, teraz kiedy podobne nowinki idą do przodu daje to kolejne pola do popisu. Tym samym możemy zobaczyć jak Samara objawia się zarówno załodze samolotu, jak i jego pasażerom na rozmieszczonych wszędzie monitorom. Klątwa upiornej dziewczynki może dotrzeć do jeszcze większej liczny nieszczęśników i stać się viralem.

Zobaczcie trwającą blisko 3 minuty sekwencję otwierającą „Rings”:

W nowym rozdziale przerażającej serii poznamy historię młodej kobiety. Ta martwi się o swojego chłopaka zafascynowanego informacjami o tajemniczym wideo, po obejrzeniu którego giną ludzie. Dziewczyna decyduje się obejrzeć film za niego. Wkrótce odkrywa przerażającą prawdę: informacje są prawdziwe, a wideo zawiera tajemniczy przekaz.

Na ekranie zjawią się Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan oraz Vincent D’Onofrio. Producentami są Walter Parkes i Laurie MacDonald. Autorami scenariusza są David Loucka, Jacob Aaron Estes oraz Akiva Goldsman.

Co sądzicie o scenie otwierającej „Rings”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.