Scarlett Johansson i Chris Evans znów razem na ekranie. O czym opowie "Project Artemis"?

01.04.2022 12:13
Scarlett Johansson i Chris Evans znów razem na ekranie. O czym opowie "Project Artemis"? Fot. Joel Ryan/Invision/AP/East News

Duet gwiazd Marvela miał się pojawić w romantycznej komedii akcji "Ghosted", ale niestety ScarJo musiała zrezygnować z projektu. Teraz mają kolejną okazję na współpracę.

Scarlett Johansson i Chris Evans znów razem na ekranie

Jak podaje Deadline, Scarlett Johansson (Czarna Wdowa) i Chris Evans (Kapitan Ameryka) ponownie pojawią się razem na ekranie w filmie "Project Artemis". Portal potwierdził też, że reżyserem i producentem wykonawczym produkcji będzie Jason Bateman, gwiazdor serialu "Ozark".

Polecamy

Co ciekawe, o film trwała spora wojna między studiami filmowymi - wygrało ją Apple, które postanowiło zapłacić producentom 100 milionów dolarów za "Project Artemis". To kolejny spory zakup dla firmy z jabłkiem w logo, która w 2021 roku wydała ponad 200 milionów dolarów za nowy film Matthew Vaughna "Argyle".

Na razie nie znamy zbyt dużo szczegółów na temat "Project Artemis" - wiadome jest, że film będzie opowiadał o próbach podboju kosmosu przez ludzkość. Strzelamy, że ScarJo i Evans wcielą się w naukowców/astronautów. Scenariusz napisała Rose Gilroy.

Johansson będzie również producentką filmu z ramienia These Pictures, w czym pomogą jej Jonathan Lia i Keenan Flynn. Tak jak wspomnieliśmy, Jason Bateman będzie producentem wykonawczym z ramienia Aggregate Films. 

Polecamy

Chris Evans zareagował na wieści na Twitterze:

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, Johansson i Evans już próbowali znaleźć jakieś wspólne projekty po zakończeniu prac nad filmami Marvela - pierwotnie mieli zagrać kochanków w komedii akcji "Ghosted", ale aktorka w grudniu 2021 roku musiała zrezygnować z roli. Zastąpiła ją Ana de Armas. Jak widzimy, przyjaciele nie musieli czekać zbyt długo na kolejną szansę na współpracę. Data premiery "Project Artemis" nie jest na razie znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.