Scarlett Johansson na bani zabija striptizera w zwiastunie „Rough Night”

Robert Skowronski
09.03.2017 09:52
Scarlett Johansson na bani zabija striptizera w zwiastunie „Rough Night” Fot. kadr z filmu

Co dziewczyny robią, gdy wychodzą wspólnie na miasto? Zobaczcie zwiastun „Rough Night” i przekonajcie się.

Żeńska odpowiedź na „Kac Vegas”. Na wieczór panieński zapraszają Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoe Kravitz, ale przede wszystkim Scarlett Johansson. Można spodziewać się niegrzecznej komedii wypełnionej alkoholem, narkotykami i przygodnym seksem, a także... zabójstwem striptizera, bo do tego właśnie dochodzi w wynajmowanym przez panie domku na plaży w Miami.

Obraz Lucii Aniello, która do tej pory reżyserowała tylko dla telewizji, może wyrosnąć na letni przebój. Film został oznaczony kategorią wiekową R, a w ostatnich latach działa ona jak lep na widzów, co udowodnił „Logan”, „Deadpool”, a także „Złe Mamuśki”, które zgarnęły blisko 180 milionów w kinach na całym świecie.

W filmie, który figurował wcześniej pod tytułem „Rock That Body”, pojawią się także Paul W. Downs, Colton Haynes, Demi Moore, Ty Burrell, Dean Winters, Karan Soni oraz Natalie Gold. „Rough Night” trafi do kin 16 czerwca 2017 roku. W Polsce widzowie będą mogli się wybrać na seans nieco później, bo 30 czerwca.

Zobaczcie zwiastun „Rough Night” z imprezującą Scarlett Johansson:

Sprawdźcie także międzynarodowy zwiastun:

O atmosferze panującej przy realizacji filmu opowiedziała jego reżyserka Lucia Aniello:

To przekraczało nasze najśmielsze marzenia. Chemia, która wytworzyła się między obsadą była poza wszelką skalą. Dziewczyny często znały się już z przeszłości i miały okazję ze sobą współpracować - dało się odczuć, że są przyjaciółkami.

Co jeszcze o swoim projekcie powiedziała Aniello?

To film o przyjaźni. Staramy się pokazać jak to jest mieć przyjaciół ze szkolnych czasów i jak to uczucie zmienia się z biegiem lat. Czy pojawia się pewien dystans? Jak to jest się z nimi spotkać po długim czasie? Czy ludzie cieszą się z tego powodu? Czy są pewne urazy? Jak to wygląda?

Scarlett Johansson w najbliższym czasie zobaczymy w „Ghost in the Shell”. Premiera już 31 marca 2017 roku.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.