Scarlett Johansson opublikowała nowy utwór „Bad Dreams”, który promuje jej nadchodzącą EPkę pt. „Apart”

Kamil Kacperski
20.04.2018 12:45
Scarlett Johansson|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/EAST NEWS

Aktorka wróciła do kariery muzycznej i zapowiadziała nową EPkę zatytułowaną „Apart”, którą stworzyła z Petem Yornem. Duet przedstawił również pierwszy singiel „Bad Dreams”.

Scarlett Johansson wraca. Po 9 latach nieobecności na rynku muzycznym, aktorka ponownie zaprosiła do współpracy Pete'a Yorna. Duet stworzył już wspólnymi siłami album „The Break Up”, który pojawił się w sprzedaży w 2009 roku. Teraz opublikowali pierwszy singiel zapowiadający nową epkę „Apart”.

Utwór nazywa się „Bad Dreams”. Do posłuchania jest dostępny na Spotify, natomiast na Youtube znajdziemy krótką zajawkę klipu, w którym występuje duet:

Scarlett Johansson znów tworzy muzykę

Pete Yorn opowiedział nieco o tytule, a konkretnie o jego znaczeniu oraz o tematyce nadchodzącej epki „Apart”:

Ta EP-ka to próba pokładania sobie życia na nowo, znalezienia radości z nowo zdobytej wolności i pokonania lęku przed nieznaną drogą.

Oprócz „Bad Dreams” na albumie pojawią się kolejne 3 nowe kompozycje oraz odświeżona wersja utworu „Tomorrow”, który pochodzi z solowego albumu Yorna „Arranging Time”, wydanego w 2016 roku. Premiera epki Scarlett Johansson i Pete'a Yorna odbędzie się już 1 czerwca 2018 roku. Zanim jednak posłuchamy śpiewającej aktorki, obejrzeć ją będziemy mogli w „Avengers: Infinity War”, które zadebiutuje w kinach 25 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.