Scenarzysta „Catwoman” nazywał ten film „chu*owym” i przyznał, że nigdy nie obejrzał go w całości

Kamil Kacperski
26.02.2018 14:04
Smutna Halle Berry w Catwoman|undefined Fot. kadr z filmu

John Rogers, współtwórca scenariusza filmu, został odsunięty od pracy przy projekcie już w trakcie kręcenia potworka z Halle Berry w roli głównej. Głównym powodem było to, że podczas spotkań z producentami za bardzo krytykował ich pomysły i nazywał je „głupimi”.

Cała dyskusja dotycząca arcysłabego filmu rozpoczęła się, gdy dziennikarka Denise C. McAllister skomentowała słowa Michelle Obamy dotyczące filmu „Black Panther”. Była pierwsza dama USA powiedziała, że produkcja jest dobra dla wszystkich społeczności, a zwłaszcza tych czarnoskórych, które nareszcie mają swoje odbicie w kinie superbohaterskim. McAllister odpowiedziała na tę opinię swoją własną, głośno zastanawiając się, dlaczego nikt nie mówił tego po premierze „Catwoman” z Halle Berry w roli głównej.

Na to pytanie odpowiedział jej scenarzysta wspomnianego filmu, John Rogers. Twórca poczuł się zobowiązany, by wytłumaczyć McAllister, dlaczego „Catwoman” była słabym filmem i dlaczego nie dorasta do produkcji Marvel Studios:

Jako jeden z kredytowanych scenarzystów filmu „Catwoman” wierzę, że mam prawo to powiedzieć: ponieważ był to chu*owy film, wydalony przez studio na końcu cyklu stylistycznego, który miał zero kulturowych wartości przed oraz za kamerą. Twoje pytanie jest głupie. Wstydź się.

„Catwoman” to 2. najgorzej oceniany film superbohaterski w historii

Rogers przyznał również, że nigdy w życiu nie obejrzał filmu podczas jednego posiedzenia, a także nie stawił się na oficjalnej premierze „Catwoman”, ponieważ był w tym czasie zajęty czymś innym:

Pełna prawda: nigdy nie obejrzałem filmu w całości podczas jednego posiedzenia. Nie wpadłem na oficjalną premierę, żeby nagrać przesłuchanie Jenni Baird do „Global Frequency”. No i oprócz tego zdążyli mnie też wylać, więc wiecie, ziew.

Czy Wy uważacie „Catwoman” za aż tak zły film? Czy może jest wśród czytelników Antyradia.pl jakiś fan produkcji z Halle Berry w roli głównej?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.