Schwarzenegger trolluje Stallone’a przed premierą Rambo 5. "Mój jest większy" [WIDEO]

19.09.2019 14:38
Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone|undefined Fot. Shutterstock

„Rambo: Ostatnia krew” wchodzi do kin 20 września 2019 roku. Do akcji promujących film Sylvestra Stallone’a włączył się Arnold Schwarzenegger publikując na Twitterze nagranie godne internetowego trolla.

„Ostatni krew” to zwieńczenie serii filmów akcji, którymi miłośnicy kina żyli w latach 80. XX wieku. W planowanej jako ostatnia część sagi John Rambo pokazuje, że z wiekiem potrafi pozbawiać przeciwników w coraz bardziej wyrafinowane sposoby.

Jeśli wierzyć zwiastunowi, „Rambo 5” będzie atakować co chwilę widzów brutalnymi i krwawymi zabójstwami.

Przeczytaj także

Zbliżająca się premiera „Rambo: Ostatnia krew” jest także okazją do pokazania bardziej ludzkiej twarzy Sylvestra Stallone'a. Aktor oddał na licytację nóż myśliwski używany na planie obrazu. Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Broni przyjrzał się dokładnie Arnold Schwarzenegger. Jak się okazało, aktor nie był pod wrażeniem.

Schwarzenegger trolluje Stallone'a przed premierą „Rambo: ostatnia krew”

Arnold przez lata postrzegany był jako największy rywal Stallone’a w Hollywood. Obaj aktorzy specjalizowali się w filmach akcji, w których obowiązkowo pokazywali imponującą muskulaturę.

Przez długi czas nie do pomyślenia było, żeby konkurenci wystąpili w tym samym filmie. Aktorzy wystąpili razem przed kamerą dopiero, gdy stali się weteranami, wcielając się w bohaterów „Niezniszczalnych” tworzonych przez Stallone’a.

Arnold Schwarzenegger najwyraźniej nie zapomniał o dawnej rywalizacji, gdyż skomentował wielkość noża Rambo udowadniając, że jego sprzęt z „Predatora” jest większy.

Nagranie to oczywiście żart, a Arnold swoją prawdziwą twarz pokazuje dopiero pod koniec nagrania, w którym życzy „Rambo: Ostatnia krew” ogromnego sukcesu kasowego.

Sylvester Stallone nie pozostawił trollingu bez odpowiedzi. Stwierdził, że nawet jeśli nóż Arnolda jest większy, to jego jest ostrzejszy.

Zobacz także: "Rambo: Ostatnia krew" - zobacz najbrutalniejszy zwiastun nadchodzącej produkcji 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.