Daphne i Velma z serialu „Scooby-Doo” otrzymały własny film. W sieci pojawił się zwiastun

Natalia Hluzow
27.03.2018 16:28
Daphne i Velma|undefined Fot. kadr ze zwiastuna "Daphne i Velma"

Aktorski spin-off serii „Scooby-Doo” opowie o dziewczynach z ekipy Scoobiego z czasów zanim poznały resztę Mystery Inc. – słynnego psiaka, Shaggy’ego i Freda.

Grupa nastolatków rozwiązujących mroczne zagadki narodziła się w 1969 roku wraz z kreskówką „Scooby-Doo”. Na przestrzeni półwiecza seria doczekała się wielu przeróbek, adaptacji, aktorskich filmów pełnometrażowych, a nawet gościnnych występów w serialu „Supernatural”. Najnowszą produkcją związaną z klasyczną kreskówką jest film poświęcony dziewczynom z ekipy Scoobiego, Velmie i Daphne, które - jak sugeruje nowy film - znały się już wcześniej i wspólnie zajmowały się tropieniem nadprzyrodzonych zjawisk. 

„Daphne & Velma” - o czym będzie film?

Trailer produkcji jako pierwszy zaprezentował magazyn EW ujawniając jednocześnie, że aktorski film o Daphne i Velmie zadebiutuje jedynie w domowym wydaniu Blu-Ray i DVD. W rolach głównych wystąpią Sarah Jeffery (Daphne), która już niebawem wcieli się w jedną z „Czarodziejek”, oraz Sarah Gilman (Velma), znana głównie z młodzieżowej produkcji „To nie ja”. 

Akcja skupia się na szkolnym życiu dziewcząt, które uczęszczają do innowacyjnego centrum szkolenia najwybitniejszych umysłów w kraju, Ridge Valley High. Pewnego dnia przyjaciółki zauważają serię dziwnych zniknięć w kampusie, w efekcie których żywiołowi uczniowie zaczynają przypominać zombie. Dziewczyny postanawiają więc zjednoczyć siły, by rozwiązać mroczną zagadkę. Zwiastun filmu można na razie obejrzeć tylko na stronie EW:

„Daphne & Velma” - kiedy premiera?

Film wyreżyserowała początkująca twórczyni Suzi Yoonessi na podstawie scenariusza Kyle Mack i Caitlin Meares. Prócz głównych bohaterek w filmie wystąpili Vanessa Marano, Brian Stepanek, Stephen Ruffin i Evan Castelloe. Premiera „Daphne & Velma” na DVD i Blu-Ray została zapowiedziana na 22 maja 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.