Sequel filmu "Cztery wesela i pogrzeb". Co wiemy o najnowszej produkcji?

Karolina Woźniak
24.05.2019 16:44
Cztery wesela i pogrzeb sequel|undefined Fot. : kadr z wideo

Zastanawialiście się, czy powstanie kiedyś sequel filmu "Cztery wesela i pogrzeb"? Mamy dla was dobrą wiadomość! Produkcja już powstała.

"Cztery wesela i pogrzeb" to komedia romantyczna, która miała premierę w 1994 roku. Minęło 25 lat od kiedy Charles poznał Carrie. Tym razem twórcy tej produkcji zaskoczyli wszystkich i postanowili nakręcić sequel. Akcja będzie miała miejsce w kościele, w którym wszyscy spotykają się podczas ślubu. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Co wydarzy się podczas tego ważnego dnia? 

"Cztery wesela i pogrzeb" sequel

25 lat po premierze filmu "Cztery wesela i pogrzeb" oryginalna obsada ponownie pojawiła się razem na ekranie. Reżyserem tej mini produkcji jest Mike Newell, który pracował przy pierwszym filmie. Richard Curtis jest natomiast odpowiedzialny za scenariusz. 

Przeczytaj także

W filmie pojawili się nie tylko Hugh Grant, Andie MacDowell, Kristin Scott Thomas i Rowan Atkinson, ale także inni aktorzy, którzy idealnie wpasowali się do swoich ról. Mowa tu przede wszystkim o Alicii Vikander i Lily James. Dziewczyny zagrały parę, a jedna z nich wcieliła się w córkę postaci granych przez Granta i MacDowell. 

"Cztery wesela i pogrzeb" - kiedy premiera sequelu? 

Krótki sequel miał swoją premierę 23 maja 2019 roku na kanale NBC. Film został zatytułowany "One Red Nose Day and a Wedding". Wszystko zostało przygotowane specjalnie z okazji Dni Czerwonego Nosa - wydarzenia, które przypomina polski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Zobacz także: TOP 25: Najlepsze komedie romantyczne wszech czasów 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.