Seria "Predator" doczeka się kolejnego filmu! O czym opowie "Prey"?

15.11.2021 11:39
Seria "Predator" doczeka się kolejnego filmu! O czym opowie "Prey"? Fot. materiały prasowe/Disney+

Disney+ Day przyniósł nam sporo nowych informacji na temat produkcji od Marvel Studios, seriali ze świata Star Wars, ale także innych, ciekawych projektów. Jednym z nich jest "Prey".

Disney zapowiedział film Prey, czyli prequel Predatora

Najniebezpieczniejszy łowca w galaktyce powraca na ziemię w nowej odsłonie serii "Predator". Tym razem twórcy zabiorą nas w odległą przeszłość, a nowa produkcja będzie nosiła tytuł "Prey". Film oficjalnie zapowiedziano podczas Disney+ Day 12 listopada 2021 roku.

Polecamy

Akcja filmu "Prey" została osadzona w 1719 roku. Jak zdradził DIsney, Predator jak zwykle przybędzie na ziemię na polowanie, a główną bohaterką będzie Naru, członkini plemienia Komanczów. Młoda kobieta chce udowodnić swoim bliskim, że jest równie sprawną łowczyni, co jej męscy rówieśnicy. Nie spodziewa się jednak, jak trudne będzie jej wyzwanie.

Reżyserem filmu "Prey" jest Dan Trachtenberg, dla którego to będzie pierwszy film od czasu "10 Cloverfield Lane" z 2016 roku. W międzyczasie wyreżyserował kilka odcinków pilotażowych (wśród nich jest m.in. "The Boys"). Twórca wpadł na ten pomysł w 2016 roku - wówczas nazywał się "Skulls". Główną rolę zagra Amberg Midthunder.

Polecamy

To będzie pierwszy film o Predatorze od czasu wydanego w 2018 roku "The Predator" w reżyserii Shane'a Blacka. Ten był absolutnie zmiażdżony przez krytyków i widzów, a także okazał się rozczarowaniem finansowym.

Co ciekawe, "Prey" nie zadebiutuje w kinach - w USA pojawi się w serwisie Hulu, a w innych krajach pojawi się w ramach usługi Disney+ Star (mowa oczywiście o terytoriach, które mają dostęp do platformy Disney+). Niestety na razie nie wiemy, kiedy i jak film pojawi się w Polsce. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.