„Sharknado 6” będzie ostatnim filmem w serii

Sergiusz Kurczuk
29.03.2018 15:00
Ian Ziering w filmie Sharknado 4|undefined

Smutne wieści dla wszystkich fanów serii „Sharknado”. 6. część zakończy absurdalne przygody Fina Sheparda. 

Pod koniec lutego 2018 roku informowaliśmy, że powstanie 6. część filmu „Sharknado”. Twórcy nie wyjawili do tej pory podtytułu produkcji, ale wiemy, że grany przez Iana Zieringa Fin Shepard, odkryje nową zdolność rekiniego tornada. Za jego pomocą cofnie się w czasie, by zapobiec śmierci najbliższych. Przy okazji stanie oko w oko z dinozaurami, Noem, średniowiecznymi rycerzami i oczywiście nazistami. Okazuje się, że na tym zakończą się zwariowane przygody głównego bohatera i krwiożerczych rekinów. 

„Sharknado 6” - koniec serii

Według informacji zdobytych przez serwis TVLine, 6. cześć „Sharknado” będzie ostatnim rozdziałem w absurdalnej historii stworzonej przed 5 laty przez Anthony'ego C. Ferrante. Główny bohater cofnie się w czasie, by zapobiec pierwszemu kataklizmowi z rekinami w roli głównej. Tym sposobem uniknie pasma nieszczęść, które widzowie z zapartym tchem i łzami śmiechu na policzkach śledzili w kolejnych 5 częściach. Zapowiedziano, że w filmie zobaczymy wiele występów gościnnych - bohaterów, którzy zginęli w poprzednich częściach. W filmie wystąpią ponownie Tara Reid, Cassie Scerbo czy Vivica A. Fox.

Biorąc pod uwagę wydarzenia z części 5., oczywistością było, że główny bohater musi jakoś odwrócić skutki katastrofy, która stała się globalna. Fin został jedynym żyjącym człowiekiem na Ziemi i od niego zależy, czy w finale pokona mordercze rekiny raz na zawsze, czy ludzkość przepadnie na dobre. Trudno się dziwić, że Ferrante zdecydował się zakończyć swoją kiczowatą serię. Mimo ogromnego sukcesu i niezwykłej popularności trudno utrzymać przy życiu zjawisko, w którym było już dosłownie wszystko. Ale zawsze pozostaje jeszcze reboot...

Film trafi na kanał Syfy już 28 lipca 2018 roku. Jak zakończy się batalia z rekinim tornado? Przekonamy się latem. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.