Sharon Stone zagra złoczyńcę w nadchodzącym filmie DC Comics "Blue Beetle"

31.03.2022 15:52
Sharon Stone zagra złoczyńcę w nadchodzącym filmie DC Comics "Blue Beetle" Fot. SplashNews.com/East News

Wygląda na to, że twórcy filmu "Blue Beetle" znaleźli interesującą antagonistkę. Sharon Stone ma się wcielić w nową postać, która do tej pory nie zadebiutowała w komiksach.

Sharon Stone dołączyła do obsady filmu Blue Beetle

Jak podaje Deadline, gwiazda "Nagiego instynktu" dołączyła do obsady filmu "Blue Beetle" od DC Comics i Warner Bros. Aktorka ma się wcielić w nową postać o imieniu Victoria Kord.

Polecamy

Pozostały skład twórców się nie nie zmienił - reżyserem nadal jest Angel Manuel Soto, Gareth Dunnet-Alcocer jest scenarzystą, natomiast John Rickard jest producentem ze strony Warner Bros. W filmie główne rolę zagrają George Lopez, Adrianna Barraza, Harvey Guillén, Bruna Marquezine, Damián Alcázar, Belissa Escobedo i Elpidia Carrillo. Xolo Mariduena wcieli się natomiast w tytułowego bohatera.

Stone niewątpliwie jest najbardziej rozpoznawalnym nazwiskiem w obsadzie. Angaż tak znanej i doświadczonej aktorki może być spowodowany decyzją Warner Bros. o zmianie profilu filmu - ten miał pierwotnie zadebiutować na HBO Max, ale potem jego premierę ustawiono na 18 sierpnia 2023 roku i poinformowano, że zadebiutuje w kinach.

Niedawny sukces kinowy "Batmana" (który zarobił już 700 milionów dolarów w box-office) prawdopodobnie zachęcił włodarzy WB do zwiększenia budżetu "Blue Beetle" i pokazaniu go światu na srebrnych ekranach - zwłaszcza, że między dwiema produkcjami zadebiutuje jeszcze "Shazam 2", "Aquaman 2", "Flash" i "Black Adam", które mogą tylko napędzić popyt na filmy od DC Comics.

Polecamy

Sharon Stone będziemy mogli podziwiać w drugim sezonie serialu "Stewardesa" z Kaley Cuoco w roli głównej. Aktorka wcieli się w matkę głównej bohaterki. Jej ostatnią rolą jest natomiast Lenore Osgood w serialu "Ratched" od Netflix. 

Jeśli chodzi natomiast o jej postać, to według Deadline, Viktoria Kord ma być żoną Teda Korda - ten pełnił rolę Błękitnego Skarabeusza przed "naszym" bohaterem, Jaime'em Reyesem. To sugeruje nam całkiem sporo interesujących zabiegów scenariuszowych - czy Viktoria zdradzi swojego męża? Może próbuje odebrać mu skarabeusza, a Kord bohatersko przed śmiercią odda broń Reyesowi? 

Tego dowiemy się bliżej premiery filmu - tak jak wspomnieliśmy, "Blue Beetle" ma zadebiutować w kinach 18 sierpnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.